Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosną kredyty. Frank najdroższy od 4 lat

Utworzony przez Franek, 20 stycznia 2009 r. o 08:50
Wg. dziennika Frank kosztował 20zł (100 franków * 20zł = 2000 zł) nieźle to chyba nie dał bym rady spłacać kredytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nie mylę, to sto franków po kursie sprzed kilku miesięcy (około 2zł za franka) nie daje kwoty 2000 tylko 200zł, no chyba, że za jednego franka płaciliśmy 20 zł... Więc moje pytanie brzmi: Dlaczego w takiej gazecie pojawiają się tak rażące błędy? I tak ewidentne? 100x2=2000???? a moze ja potrzebuję silniejszych okularów... pozdrawiam matematyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest 1000 franków to nie wiem skąd wy macie 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezbyt roztropne było branie kredytu we franku po kursie 2,0 lub nawet niższym. to było celowe, spekulacyjne działąnie banków. dawali wszytskim kredyty we frankach- aby tylko wzięli. Ja osobiście brałam kredyt w Millenium- po kursie blisko 2,6 a i tak uprzedzali mnie długo o ryzyku walutowym i zachęcali wręcz do złotówki- no cóż- takie ostrzeżenia należały się szzcególnie przy niskim franku. Też uważam ze obecne kursy to czysta spekulacja- podobnie jak fikcyjne obni zanie wartosci franka do 2zł. ktoś chcial na tym bardzo zarobic i zarobił- głównie banki- dzięki po 1- duzym wzroście kursu waluty, po 2 na spreedzie. Zastanówcice się- dlazcego tak nagle przed spadkiem wartości nazej waluty banki zablokowały kredyty we franku? bo teraz co mąrzejsi przewalutowliby ze złotówki na franka i banki bardzo by straciły. taki mamy kraj. a teraz zachód kupi go za bezcen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...