Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosyjska prasa: Miedwiediew w odróżnieniu od wielu przywódców dotarł na Wawel

Utworzony przez KK, 19 kwietnia 2010 r. o 09:55
WSZYSTKO PRAWDA ,PRZYWÓDCY Z TZW. EUROPY ZACHODNIEJ ZLEKCEWAŻYLI NAS ,ALE CO W TYM DZIWNEGO ZAWSZE TO ROBILI OD 39 POCZYNAJĄC,JAKBYŚMY BYLI POTĘGĄ ALBO MIELI DUŻO ROPY TO BY NAS PO DUPACH CAŁOWALI .WIEM JEDNO A NIE JESTEM MŁODZIEŃCEM ,PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIE W BIEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania prezydencka Komorowskiego na smoleńskich zgliszczach-OHYDNE.... 9-Maja w Moskwie,miejsce Pana Prezydenta Kaczyńskiego powinno stać puste a Komorowski powinien(o ile w ogóle powinien) stać dużo dalej niż Kwaśniewski cztery czy pięć lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
WSZYSTKO PRAWDA ,PRZYWÓDCY Z TZW. EUROPY ZACHODNIEJ ZLEKCEWAŻYLI NAS ,ALE CO W TYM DZIWNEGO ZAWSZE TO ROBILI OD 39 POCZYNAJĄC,JAKBYŚMY BYLI POTĘGĄ ALBO MIELI DUŻO ROPY TO BY NAS PO DUPACH CAŁOWALI .WIEM JEDNO A NIE JESTEM MŁODZIEŃCEM ,PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIE W BIEDZIE
Myślę- z drugiej strony to i dobrze,że nie było z zachodu tej fałszywej,wyuzdanej małpiarni.Dzięki temu cała uroczystość miała autentyczny patos. W przeciwnym razie dla niektórych ważniejsze by było czy Obamowa się połoniła Bruni czy Bruni Obamowej,czy Tusk i Merkel przeprosili Agnes Trawny za niegodziwościści jakie ją spotkały ze strony Moskalików czy nie ....itd,itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna postawa rosyjskiego prezydenta i w ogóle Rosjan. Oby tej wyciągniętej na zgodę ręki nie zniszczyły głupie polskie uprzedzenia bo jak widać Zachód ma nas głęboko w d... i to na Wschodzie trzeba szukać partnerów o odbudowywac to co zepsuły poprzednie totalitarne rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
WSZYSTKO PRAWDA ,PRZYWÓDCY Z TZW. EUROPY ZACHODNIEJ ZLEKCEWAŻYLI NAS ,ALE CO W TYM DZIWNEGO ZAWSZE TO ROBILI OD 39 POCZYNAJĄC,JAKBYŚMY BYLI POTĘGĄ ALBO MIELI DUŻO ROPY TO BY NAS PO DUPACH CAŁOWALI .WIEM JEDNO A NIE JESTEM MŁODZIEŃCEM ,PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIE W BIEDZIE
Jest to na pewno ciekawostka skoro nie zapowiadany wcześniej premier Maroka potrafił przylecieć samolotem co było zaskoczeniem dla wielu osób a z np. Hiszpanii kreującej się na przyjaciół NIKT !? to staje się to śmiesznym tłumaczeniem w końcu to prawie jednakowa droga no rozumiem Amerykańskiego Prezydenta czy Anglików ,Irlandczyków bo tam pyły były i są spore ale reszta no cóż jak widać skoro Amerykański Prezydent nie przyleciał to reszta skomlących piesków uważała że nie ma po co lecieć bo co ugrają komu się pokażą ? nie ma prezydenta USA nie ma komu tyłka lizać ale tak to jest jak wcześniej napisane -prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - I CI PRZYJACIELE NIE ZAWIEDLI ! i im należą się słowa szczególnej podzięki że zechcieli wraz z Polakami uczestniczyć w tej smutnej uroczystości ja osobiście im DZIĘKUJĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
Kampania prezydencka Komorowskiego na smoleńskich zgliszczach-OHYDNE.... 9-Maja w Moskwie,miejsce Pana Prezydenta Kaczyńskiego powinno stać puste a Komorowski powinien(o ile w ogóle powinien) stać dużo dalej niż Kwaśniewski cztery czy pięć lat temu.
Nie szczekaj gamoniu!!!! 9-Maja w Moskwie będzie Pan Komorowski bo dostał zaproszenie od Prezydenta Miedwiediewa. Kaczyński /niech dusza Jego spoczywa w pokoju/ miał kilka problemów z wyjazdem do Moskwy. A to czy zabrać ze sobą Jaruzelskiego, a to gdzie i koło kogo będzie siedział. Rusofob zawsze wobec władz Rosji miał wiele pretensji. Po tragicznej katastrofie problemy same rozwiązały się. Wyraznie widać, że z góry nie należy krakać i wydziwiać. Jeszcze jedna rzecz zdarzyła się która powinna was PiSowców czegoś nauczyć. Okazało się że oprócz przyjaciół takich jak Prezydent Czech i Gruzji, przyjechali i uczcili Jego pamięć ci których On utopiłby w łyżce wody, chodzi o Prezydentów Rosji i Ukrainy. Wiadomym jest, że skutki katastrofy najbardziej dotknęły PiS i SLD. SLD zachowuje się nadzwyczaj honorowo i delikatnie. W tym świetle spojrzyj na własne postępowanie i wyciągnij wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie szczekaj gamoniu!!!! 9-Maja w Moskwie będzie Pan Komorowski bo dostał zaproszenie od Prezydenta Miedwiediewa. Kaczyński /niech dusza Jego spoczywa w pokoju/ miał kilka problemów z wyjazdem do Moskwy. A to czy zabrać ze sobą Jaruzelskiego, a to gdzie i koło kogo będzie siedział. Rusofob zawsze wobec władz Rosji miał wiele pretensji. Po tragicznej katastrofie problemy same rozwiązały się. Wyraznie widać, że z góry nie należy krakać i wydziwiać. Jeszcze jedna rzecz zdarzyła się która powinna was PiSowców czegoś nauczyć. Okazało się że oprócz przyjaciół takich jak Prezydent Czech i Gruzji, przyjechali i uczcili Jego pamięć ci których On utopiłby w łyżce wody, chodzi o Prezydentów Rosji i Ukrainy. Wiadomym jest, że skutki katastrofy najbardziej dotknęły PiS i SLD. SLD zachowuje się nadzwyczaj honorowo i delikatnie. W tym świetle spojrzyj na własne postępowanie i wyciągnij wnioski.
9-maja w MOSKWIE to i TALIBOWIE beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...