Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosyjskie śledztwo: Naruszenie zasad bezpieczeństwa, nieumyślne spowodowanie śmierci

Utworzony przez lolo, 10 kwietnia 2010 r. o 15:53
Coś mi się wydaje, że to dziwny przypadek, że prawie cała polska władza ginie przez "pogodę" na terenie Rosji, która słynie z dziwnych "przypadków" katastrof..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Coś mi się wydaje, że to dziwny przypadek, że prawie cała polska władza ginie przez "pogodę" na terenie Rosji, która słynie z dziwnych "przypadków" katastrof..
mnie też, mam to samo odczucie, nie wierzę w pogode i błąd pilota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moje, którejś z szych nie chciało drałować się z dalszego lotniska. Znamy nasze polskie realia - "Ląduj albo szukaj pracy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież musiał pokazać kto rządzi. Jaśnie Pan kazał swojemu dworowi towarzyszyć sobie. Wbrew logice i zasadom. Niestety piloci bzdurnego rozkazu musieli posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Przecież musiał pokazać kto rządzi. Jaśnie Pan kazał swojemu dworowi towarzyszyć sobie. Wbrew logice i zasadom. Niestety piloci bzdurnego rozkazu musieli posłuchać.
pilot latał na tym samolocie od dwóch lat (zasłyszano w TV) i jego decyzja razem z warunkami atmosferycznymi na lotnisku doprowadziły do tej katastrofy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...