Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rower

Utworzony przez ccccas, 18 lutego 2020 r. o 10:19
Gdzie waszym zdaniem kupić rower, ale tak, żeby przyszedł bez żadnego zagrożenia dla użyteczności. Niestety mój podobny zakup okazał się klęską i musiałem przez jakiś czas reklamować. Teraz nie chcę popełnić podobnego błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz się zainteresować rowerem crossowym z rowertour.com/ . To jest jeden z tych internetowych sklepów rowerowych, gdzie masz doradztwo od pasjonatów. Sporo rowerów od niemieckich producentów. Sporo rozmiarów do wyboru, wszystkie możliwe akcesoria też mają, więc ewentualnych problemów z serwisem brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, chcę dowiedzieć się  od was jaki jest najkorzystniejszy rower dla dziecka uczącego się jeździć. Wygrałem kupon do zrealizowania a planuję zakupić najodpowiedniejszy rower dziecięcy na stronie ***najlepszyrower.pl/dzieciece-c-12.html z katalogu dostępnych w sklepie. Wolałbym aby nowiutki rower dla dziecka nie rozpadł się po 5 miesiącach. Prawdopodobnie macie jakieś doświadczenie co więcej powinienem dołożyć wybierając rower dla dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...