Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła operacja przerzutu brygady pancernej USA do Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2017 r. o 12:41 Powrót do artykułu
No cóż nie od dziś wiadomo że wojnę najlepiej prowadzić daleko od swego kraju.USrael przyjął taką koncepcję że "ziemia ubita" jest pomiędzy odrą a Bugiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze docelowo będzie żołnierzy NATO z USA od stycznia 4500 a docelowo ok 11000. Do tego w ciągu roko będzie ok 50 000 polskiej obrony terytorialnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rusie są ziemią ubitą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nie obronimy się przed Rosją, a Niemcy zachowują się póki co spokojnie dzięki temu, że stacjonują u nich amerykańskie wojska, wyposażone m. in. w broń atomową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy historię i wiemy jak Rosja traktowała swoich sąsiadów, ale czasy się zmieniły i teraz jakoś nie chce mi się wierzyć że mieliby znów zaatakować nasz kraj. Póki co to sami prowokujemy sytuację i też dajemy się wciągać w gierki pomiędzy USA i Związkiem. .o przepraszam Rosją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierw ruskie wojsko u nas było teraz kolejne, ja pieprze, trzeba spieprzac z tego głupiego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydo-amerykanie silnie chcą walczyć z Rosją - ale na terenie Polski. Znowu będziemy mięsem armatnim. Znowu...  Nikt nie wyciąga wniosków z historii... Lud śpi, lub słucha bajeczek o Pethru, kodzie, aborcji i innych tanich pudelkowych sensacjach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sami nie obronimy się przed Rosją, a Niemcy zachowują się póki co spokojnie dzięki temu, że stacjonują u nich amerykańskie wojska, wyposażone m. in. w broń atomową.
A skąd jesteś taki mądry, że Rosja chce nas atakować?? Bo ja widzę, że to żydohamerykanie stale prowokują, siłą wprowadzają globalny NWO pod przykrywką demokracji ŻydoNato. Wszędzie gdzie USrael wejdzie = jest wojna). Ameryka od ponad 200 lat nieustanie gdzieś prowadzi wojny. Czy nie widzicie, że Polska idzie jak baran na rzeź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sami dobrowolnie i przy ogólnej euforii wpuściliśmy sobie do kraju konia trojańskiego.Wiadomo jakie zapatrywania i koneksje ma Tramp,wiadomo przy czyjej pomocy wygrał wybory.Teraz w formie rewanżu pomoże Rosjanom dokonać aneksji.A ciemny lud się cieszy!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebni jak wrzód na ***. pozbyliśmy się ruskich teraz amerykanie. nam potrzebni mądrzy politycy (nie debile pokroju antka ) już raz alianci mieli mam pomóc w 1939 i gówno wyszło. putin ma w *** polskę która uważa się za pępek świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...