Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zabrać becikowe i wprowadzić podatek od bezdzietności

Utworzony przez llubellak@op.pl, 14 września 2010 r. o 13:09
Gość napisał:
bardzo dobry podatek od bezdzietnosci, wykluczyl bym tylko tych co nie moga miec z przyczyn zdrowotnych itp. a reszta singli niech płaci, dlaczego ja mam pracować na ich emeryture, a kiedy ja bede na emeryturze ich dzieci nie beda pracować na mnie bo oni ich nie maja !!!! To jest życie na koszt innych.
na swoja emeyture pracuje sam i jeszcze place ZUS na emerytury innych co maja wcześniejsze. Jak ja dożyję swojej emerytury to umrę z głodu bo moja kapitałowa będzie 3 razy mniejsza od obecnych zusowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Żeby nie wprowadzać podatku od bezdzietności, trzeba uzależnić emerytury i świadczenia socjalne od tego czy miał dzieci czy nie Bezdzietni żyją na koszt innych a ci co mają dzieci pracują na innych!!! Kto nie miał dzieci niższa emerytura i juz !!!
A niby dlaczego mam dostawać mniej. Całe życie odciągają mi z wypłaty składkę emerytalną i mam na prawdę głęboko gdzieś skąd te pieniądze potem wezmą. Sama zarabiam na swoją emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego z moich i moich dzieci pieniędzy ma być opłacana opieka osobom starym którym nie ma kto pomóc bo nie mają dzieci bo tak im było wygodniej żyć w młodości ????!!
Już Ci mówie dlaczego. Dlatego, że te osoby charowały całe życie na emeryture. Co miesiąc odprowadzana była z ich wypłaty składka. Każdy sam zarabia na swoją emeryture.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w społeczeństwie nagradza się bimbających i myślących tylko o swej wygodzie, apartamentach, samochodach i wczasach” Ani nie bimbam, ani nie mam apartamentu, samochodu, na wczasach nie pamietam kiedy bylam. Utrzymuje rodzicow, bo im na zycie nie starcza z emerytury. Na dziecko mnie nie stac, a oni jeszcze mi chca podatkiem przywalic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Macie to swoje PeŁo! POmioty żydowskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast okradać rodziny to niech tym z rządu pozabierają po 1000 pensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...