Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd chce zwolnić 10 proc. urzędników

Utworzony przez ewa, 29 lipca 2009 r. o 10:46
Niech zaczną od siebie darmozjady a nie czepiają się biednych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rowniez ludzie na zasilkach, ktorzy mniej wydaja na zakupy i placa mniej podatku co w konsekwencji spowoduje ze wplywy do budzetu znacznie spadna ciekawe czy o tym pomysleli??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem urzędnikiem i nie mam nawet połowy Brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
to rowniez ludzie na zasilkach, ktorzy mniej wydaja na zakupy i placa mniej podatku co w konsekwencji spowoduje ze wplywy do budzetu znacznie spadna ciekawe czy o tym pomysleli??!!!
przecież to administracja państwowa wpływy wzrosną, a nie spadną ! powiedz teraz nam, który urząd skompromitowałeś ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnia 4100 zł ?!?!?!?! ciekawe kto ją nabija bo ja mam brutto połowę tego zamiast wyrzucać z pracy szeregowych ludzi którzy za marne pieniądze odwalają najwięcej roboty to lepiej obcięli by pensje tym którzy zarabiają po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy nie robiąc prawie nic - oszczędności będą jednakowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płate Prezesów i Dyrektorów najwyższych szczebli to: urzędów i banków 65.000 m-cznie spółek skarbu państwa 300.000 m-cznie najwyższych stołków prezesowskich do 550.000 m-cznie Zabić tych, co na to pozwolili !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...