Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeszów: Motocyklista wjechał w grupę dzieci na przejściu

Utworzony przez techeta, 5 listopada 2010 r. o 15:22
Ktopozwala osobie niekompetentnej prowadzić grupę dzieci?!!!!!Katecheci,to grupa niedoszkolonych i niedowartosciowanych osób mająca aspiracje pedagogów.A to zaledwie katecheci.Już takimi dzieciakami lepiej by się zopiekowała woźna szkolna lub portier. P.S.Czy ten motocyklista to nie przypdkiem ten ksiądz z rzeszowskiej rozgłosni katolickiej mający sprawę o pedofilię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nie patrzył w lusterka. Motocykle nie są dla idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
techeta napisał:
Ktopozwala osobie niekompetentnej prowadzić grupę dzieci?!!!!!Katecheci,to grupa niedoszkolonych i niedowartosciowanych osób mająca aspiracje pedagogów.A to zaledwie katecheci.Już takimi dzieciakami lepiej by się zopiekowała woźna szkolna lub portier. P.S.Czy ten motocyklista to nie przypdkiem ten ksiądz z rzeszowskiej rozgłosni katolickiej mający sprawę o pedofilię
Takiej osobie jak ty- mającej nie tak pod kopułą to i kompa należałoby zabrać bo piszesz bzdury. Chyba zazdrościsz tym katechetom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku nie zrzucałbym całej winy na motocyklistę. Nie wiem jaki jest tam układ jezdni i jaka widoczność, ale fakt, że motocyklista położył motocykl jest in plus dla motocyklisty. Jeśli był trzeźwy to trzeba by zbadać szybkość z którą jechał, jeśli ta była w normie. To to był po prostu nieszczęśliwy wypadek. btw. następny powód by wycofać religię ze szkół;PPPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz pomyślmy logicznie, czy bok motocykla (składający się z metali i/lub plastiku) lepiej zahamuje czy opona tegoż motocykla skład specjalnie przygotowany dla zwiększenia tarcia podczas takich manewrów). Niestety wciąż pokutuje niesłuszny pogląd że lepiej "położyć maszynę" i jak w tym wypadku prowadzi to do nie potrzebnych ofiar. Motocykliści- wart się szkolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo te dzieci nie miały naklejki PATRZ W LUSTERKA, MOTOCYKLIŚCI SĄ WSZĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uni napisał:
A teraz pomyślmy logicznie, czy bok motocykla (składający się z metali i/lub plastiku) lepiej zahamuje czy opona tegoż motocykla skład specjalnie przygotowany dla zwiększenia tarcia podczas takich manewrów). Niestety wciąż pokutuje niesłuszny pogląd że lepiej "położyć maszynę" i jak w tym wypadku prowadzi to do nie potrzebnych ofiar. Motocykliści- wart się szkolić.
No wyszkolony jesteś niesamowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takiej osobie jak ty- mającej nie tak pod kopułą to i kompa należałoby zabrać bo piszesz bzdury. Chyba zazdrościsz tym katechetom.
E kleryk,dyżur masz dziś w necie?Powinieneś czytać brewiarz,a nie szukać w internecie nie wiadomo co i pisać nie na temat. Ja wyraźnie zapytałem,czy katechetka miała odpowiednie przygotowanie do prowadzenia grupy dzieci przez ulicę.Jeśli nie wiesz,to nie pisz nie na temat. A czy katechetom zazdroszczę?-odpowiadam NIE.Osoby po "diecezjalnych kursach przygotowawczych" do robienia dzieciom wody z mózgu nie są dla mnie partnerami do dyskusji.Tak samo jak klerycy,poplecznicy kleru i sukienkowi. Wolę towarzystwo robotnika,bezdomnego czy każdego innego prostego czlowieka,niż takiego,który ma skrzywione poglądy. A kościół,to instytucja zacofana i ze swoją nauką cofa się do średniowiecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
No wyszkolony jesteś niesamowicie
A może bardziej rzeczowe argumenty.. chyba że zatrzymałeś się na motocyklach z epoki PRL wtedy taki metody zatrzymywania może i były bardziej wydajne od układów hamulcowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
techeta napisał:
E kleryk,dyżur masz dziś w necie?Powinieneś czytać brewiarz,a nie szukać w internecie nie wiadomo co i pisać nie na temat. Ja wyraźnie zapytałem,czy katechetka miała odpowiednie przygotowanie do prowadzenia grupy dzieci przez ulicę.Jeśli nie wiesz,to nie pisz nie na temat. A czy katechetom zazdroszczę?-odpowiadam NIE.Osoby po "diecezjalnych kursach przygotowawczych" do robienia dzieciom wody z mózgu nie są dla mnie partnerami do dyskusji.Tak samo jak klerycy,poplecznicy kleru i sukienkowi. Wolę towarzystwo robotnika,bezdomnego czy każdego innego prostego czlowieka,niż takiego,który ma skrzywione poglądy. A kościół,to instytucja zacofana i ze swoją nauką cofa się do średniowiecza
stary, to przenieś się pod most, sikaj pod siebie i nie myj miesiącami, pij prytę codziennie i dorównasz swoim wzorom bezdomnym. nikt cie nie zmusza do chodzenia do kościoła. mnie też nie. Ale nie jestem chamem, który nazywa księży sukienkami. nie wszystko sprowadza się do nienawiści do kościoła. A poza tym o jakich szkoleniach do prowadzenia dzieci przez ulicę ty mówisz? dzieciaku. weź głęboki oddech, walnij baranka w ścianę to może oprzytomniejesz. PS. na pewno jesteś ochrzczony jak 99% społeczeństwa i na pewno nie zrezygnujesz z chrztu, nie bedziesz nigdy prawdziwym agnostykiem. twoje opisane wyzej poglądy to zwykła popelina i obłuda dzieciaka przed komputerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
techeta napisał:
E kleryk,dyżur masz dziś w necie?Powinieneś czytać brewiarz,a nie szukać w internecie nie wiadomo co i pisać nie na temat. Ja wyraźnie zapytałem,czy katechetka miała odpowiednie przygotowanie do prowadzenia grupy dzieci przez ulicę.Jeśli nie wiesz,to nie pisz nie na temat. A czy katechetom zazdroszczę?-odpowiadam NIE.Osoby po "diecezjalnych kursach przygotowawczych" do robienia dzieciom wody z mózgu nie są dla mnie partnerami do dyskusji.Tak samo jak klerycy,poplecznicy kleru i sukienkowi. Wolę towarzystwo robotnika,bezdomnego czy każdego innego prostego czlowieka,niż takiego,który ma skrzywione poglądy. A kościół,to instytucja zacofana i ze swoją nauką cofa się do średniowiecza
Nie jestem klerykiem i niestety być nim nie mogę. Dyżury to nic nowego,ale nie w necie.Jeśli chodzi o meritum sprawy to właśnie ty piszesz bzdury. To,że nie zazdrościsz katechetom jest dla mnie oczywiste bo i nie ma czego. Jesteś laikiem jeśli chodzi o pracę z dziećmi ponieważ każdy mający nawet blade pojęcie o tym nie ośmieszałby się takim wpisem.Ty również nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji gdyż tobie już ktoś zrobił pranie mózgu.Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Położenie motocykla to tylko i wyłącznie błędnie wykonanie hamowanie awaryjne. A dokładniej zbyt mocne zahamowanie przednim hamulcem, co prowadzi do blokady przedniego koła i upadku. Dorabianie do tego jakiejś ideologii jest po prostu chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...