Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: "Gość Niedzielny" ma wypłacić Alicji Tysiąc 30 tys. zł

Utworzony przez Kobieta, 23 września 2009 r. o 12:59
Gość napisał:
O proszę! Kolejny przykład katolickiej miłości bliźniego. Wstydzić powinniście się wszyscy którym wydaje się, ze wierzą dopasowując dowolnie wiarę do swoich niskich potrzeb przejawiających się m.in. pluciem jadem na innych ludzi. Tego uczy wasza religia?
A ciebie co cię nauczyła? Nic chyba tylko aby się pieprzyć a potem skrobanka!!!! ITD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jaka szkoda, że Ciebie Twoja matka urodziła!! Powinna poddać sie aborcji i by nie było takich deb***i!!!!!!
jestem katolikiem, ale nie praktykuje, czyli nie daje się nabierać na tanie chwyty jakimi próbuje mnie mamić czarna mafia w postaci ksiezy, nie chodzę do kościoła, by słuchać na kazaniach tego jadu, jaki płynie z ust ksiezy, którzy mają czelnośc operować tym jadem w imie Boga. Dla mnie epoka kościoła w Polsce się skończyła, te pałace zwane kościołami są jak dla mnie budowlami, dzięki którym czarna mafia sieje swoją nienawiść (aczkolwiek podziwiam kościoły jako budowle historyczne i podziwiam za ich piękno. Wierzę w Boga i to jest najważniejsze, nie potrzebuję do odstawiania jakiś szopek w postaci mszy, a z Bogiem wystarczy, że pogadam sobie w każdej wolnej chwili, szczerze i bez pośredników w postaci księzy bo ci nie sa mi do niczego potrzebni generalnie proponuje księżom nierobom by się zabrali do uczciwej roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A ciebie co cię nauczyła? Nic chyba tylko aby się pieprzyć a potem skrobanka!!!! ITD!!!!
Smieszny człowieczku. Nie po to wymyslono środki antykoncepcyjne. Oj coś słabiutko z edukacją, skoro uważasz, ze każdy stosunek musi prowadzić do prokreacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„TYLKO POD TYM KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM, POLSKA JEST POLSKĄ, A POLAK POLAKIEM.” Adam Mickiewicz Całym sercem popieram Wielebnego Ks. Marka Gancarczyka, Redaktora Naczelnego "Gościa Niedzielnego", za odwagę stawania w obronie Boga i człowieka. Człowieka, który został stworzony na obraz i podobieństwo Boże oraz w obronie naszej Świętej Wiary. Gdyż cały wigor szatana zależy od słabości czyli tchórzostwa katolików, a tym bardziej Hierarchii Kościelnej. Tak skandaliczny wyrok jest zasługą partii Prawo i Sprawiedliwość (czytaj; P-Poniżanie, S-Sprawiedliwych), która 13 kwietnia 2007 roku w Sejmie RP swoimi głosami sprzeciwiła się zagwarantowaniu w Konstytucji RP ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Wstrzymanie się od głosu w tej sprawie 94. posłów P i S było poparciem cywilizacji śmierci. Zagorzałymi zwolennikami cywilizacji śmierci są posłowie Platformy Obywatelskiej (PO) oraz posłowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD), którzy to na różne sposoby walczą z Bogiem i Kościołem Świętym w Polsce. Uważam, że Księża Biskupi mojego Kościoła w sposób oficjalny potwierdzą zaciągnięcie ekskomuniki przez osoby, które domagają się aborcji, ją uzasadniają, jak też współuczestniczą w tym procederze. Jest to konieczne, ponieważ animatorzy ruchu aborcyjnego w naszym kraju często chełpią się tym, że są katolikami; co więcej - domagają się aborcji z pozycji katolickich. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jendrek1086 napisał:
oraz w obronie naszej Świętej Wiary. .
Twojej wiary a nie naszej a tym bardziej mojej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...