Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód kompletnie zmiażdżony przez pociąg. Zginął mieszkaniec Dęblina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Qrva a nawet jakby maszynista był pijany, to co ?? Zjechałby z torów na pobocze??!! Ja peerdolę, po co to pisać? Ważniejsze hest, czy dróżnicy na strzeżonych są trzeźwi i wiadomo- sami kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak barany kierowcy wjeżdżają prosto pod pociąg no to mają to co sami sobie zrobili, a może faktycznie specjalnie wjechał, bo facet mając 60 musi zapieprzać jeszcze obecnie do 65 lat, i nie dostaje za darmo 500+ bo jak ma dzieci to już wyrośnięte z 500+, gdzie kiedyś musiał sam na nie pracować, no i facet może miał dosyć poniżania całe życie przez rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty od tego 500+ nie mógłbyś znaleźć sobie takiego przejazdu. Wreszcie byś coś dobrego uczynił dla społeczenstwa. Dostaleś emerturę od PiSu i jeszcse zrzędzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ty od tego 500+ nie mógłbyś znaleźć sobie takiego przejazdu. Wreszcie byś coś dobrego uczynił dla społeczenstwa. Dostaleś emerturę od PiSu i jeszcse zrzędzisz.
 a ja jak jeszcze zapieprzam na cudze bachory i nie mam emerytury to co mam zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
undefined napisał:
A ty od tego 500+ nie mógłbyś znaleźć sobie takiego przejazdu. Wreszcie byś coś dobrego uczynił dla społeczenstwa. Dostaleś emerturę od PiSu i jeszcse zrzędzisz.
a ja jak jeszcze zapieprzam na cudze bachory i nie mam emerytury to co mam zrobić
 Trzeba było wziąć sobie "partnerkę bezdzietną", lub pilnować ją by nie dawała innym. Zaoisz się do KOD-u. Tacy dobrze tam żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...