Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Muszę prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę stronę. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Zjazd za wąski schody za strome a winda bez komentarza . Masakra trzeba prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nie ma barierki. Tunel jest dość szeroki,więc przydała by się po środku barierka,bo potrzebują jej ludzie starsi albo mający lęk wysokości albo w ogóle mający zachwiania równowagi. Tak to jest gdy projektują ludzie bez empatii. Czytaj - bez wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Zjazd za wąski schody za strome a winda bez komentarza . Masakra trzeba prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę.
prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Zjazd za wąski schody za strome a winda bez komentarza . Masakra trzeba prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę.
prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Zjazd za wąski schody za strome a winda bez komentarza . Masakra trzeba prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę.
prawda jadąc z dzieckiem wózkiem na peron mam problem z dostaniem się na niego. Zjazd za wąski schody za strome a winda bez komentarza . Masakra trzeba prosić ludzi o pomoc w dotarciu na drugą stronę.
poza tym zejście jest zbyt strome i w związku z tym,że jest wąskie i strome - stało sie niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...