Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator PiS: "Doprowadziliśmy do absolutnie tragicznej sytuacji międzynarodowej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 08:26 Powrót do artykułu
To ewidentna chciwosci i głupota Żydów z Izraela i USA ! Im chodzi tylko o pieniadze geszeft....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi od zawsze odgrzewają swój temat.Łatwo im to wychodzi ,bo rządy polskie nie mówią prawdy o Żydach począwszy od lat 20-tych.Gdyby nasi obywatele i całego świata znali ich perfidne i szkodliwe działania wobec Narodu Polskiego , to ten temat już by nie istniał.Ale jak mogą mówić prawdę skoro w naszych władzach funkcjonują nadal Żydzi pod zmienionymi nazwiskami i to na najwyższych stołkach.Niech zabiorą głos: Kwaśniewski,Komorowski,Borowski,Smolar,Michnik,a wreszcie i sam Duda.Czego się mamy spodziewać?Że oni będą siedzieć cicho? Jeśli dokonuje się dekomunizacji ,to i dokonać należy deżydacji i tematu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz aby to odkręcić trzeba będzie DEKADY,dziwne że dopiero ta PANI teraz to zauważyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PiS jak zwykle mówi jedno - robi drugie. Niby walczy o prawdę historyczną, a w rzeczywistości ustawa może karać za dociekanie do niej, bo jak wiadomo prawda rzadko jest dokładnie taka jaką sobie wyobrażamy. Ale to typowe dla PiSu. Reforma sądownictwa zamiast usprawnić sądy tylko bardziej je upolityczni, reforma edukacji pisana na kolanie, zamiast poprawić edukację wprowadza tylko chaos w szkołach, nowa ordynacja wyborcza, zamiast dodatkowo wyeliminować możliwość fałszowania głosów - ewidentnie wprowadza taką możliwość poprzez dopuszczenie poprawek na kartce wyborczej. Albo dozbrajanie armii: zamiast śmigłowców bojowych, mamy wojsko weekendowe do testowania nowych karabinków. Szkoda Polski do takich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dziwi wasze podejście do tego tematu, a także innych, np; głosowanie w sprawie immunitetu sen. Koguta. Tracicie w ten sposób swoich zwolenników. Przy następnych wyborach po prostu mniej ludzi pójdzie do urn. Póź niej dziwią się, że mało ludzi głosuje. Po prostu nie ma na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj ! I co teraz ? Chyba trzeba na kolanach przeprosić za wszystko, przyznać się do wszystkiego, oddać 65 miliardów dolarów oraz wszystkie kamienice i ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby Parlament, ale ... Czemu pracują pod osłoną nocy? Rząd PiS naraził się i cały kraj na duże problemy natury historyczno-politycznej, a burza na Twitterze i chmura hashtagów w USA to jest więcej jak burza, to Huragan, Cyklon i prawie Monsun. Zgromadzenie Narodowe powinno szybko przegłosować, Nową Zmianę, aby jako zadośćuczynienie przekazać Izraelowi całe Województwo Lubelskie. No bo inaczej to chyba nie udobruchamy Knesetu. Jeśli ZN przegłosuje aby dobrowolnie oddac Lublin, to Izrael na pewno przyjmie taki prezent. Każdy lubi prezenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taki debil jaki taki cokolwiek rozumie ? Nie bo jego umysł sięga tylko do tego co rzekł se tow. guru sekty pislam i tyle ! Więc jeżeli marksizm i leninizm to przewidział to i I-szy bolszewik od trzech pokoleń tow. kaczor tak każe a te skaczone lizodupki i pachołki bredzą jako litrze bimbru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiałem dlaczego cały świat nienawidzi żydów. Teraz już rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy absolutnie kretyńską władzę, bez żadnego głębszego, wnikliwszego oglądu spraw i przewidywania jakie szkody może przynieść ta głosowana nocami dobra zmiana. Szkodnicy, którzy cały czas wystawiają na próbę stosunki z naszym największym militarnym (a więc i politycznym) sojusznikiem. I do tego przed kamerami ciągle powtarzają, że Polska wreszcie wstaje z kolan, albo - co za KRETYNIZM! - wybija się na niepodległość. I to mówią parlamentarzyści, z naukowymi tytułami - o europejskim kraju, który od 14 blisko lat jest w Unii Europejskiej, a jeszcze dłużej w NATO. Czy to jeszcze real, czy już totalna abstrakcja?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Maariv 21.07.20171 Polacy pamiętają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maariv 21.07.1971. Polacy pamiętają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przewidzieli. I to dokładnie. Co za naiwa senator. Widać, że z PO. Przecież o to chodziło by jeszcze rozłościć Żydów. Po Francuzach, Amerykanach, Niemcach i w ogóle ostaną nam się ino Rosjanie, chociaż pozorowani są na wrogów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego żydzi i ich potomkowie mieszkający w USA cięgle wtrącają się w sprawy innych krajów. Wara im od Polski ! Zauważcie, że ci żydzi z USA ciągle chcą tylko odszkodowań w formie finansowej i tylko oni na całym świecie są poszkodowani. Dlatego ich nikt nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nad dał : Izrael i USA. USA zrobiła z nam niewolników CCCP na 50 lat. Ostatnio ruszyła sprawa reparacji wojennych jakie Polska zgłasza od Niemiec. Wg zwycięzców to Oni dostali w tym CCCP - 3,5 mld USDollar. Z tego CCCP miał przekazać Polsce 35% pobranej kwoty czyli 1 mld USA. Dał nam za to:" Żąglowiec "Dar Pomorza" i tysiąc wagonów kolejowych. A teraz gadają. żę Polsce nic się nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy żyją w suwerennym kraju, czy kolonii Izraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie co MY robimy jeszcze w NATO???!!! O unii nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy powinni walczyć o dobre imię POLSKI, bo to MY byliśmy ofiarami jak żydzi, a narracja Izraela być może jest nastawiona na ustawy reprywatyzacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ją wybrał na senatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję po reparacje do CCCP za pobrane odszkodowanie zamiast nas od Niemców i za lata komuny i prześladowania, i za Starobielsk, Katyń, itd, za napaść 17 września 1939, za wymordowanie inteligencji Polskiej i oficerów wojska Polskiego, za NKWD, za 123 lata rozbiorów i zsyłki na Sybir, za zdradę powstania warszawskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.