Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Show musi trwać

Utworzony przez Errata, 27 maja 2008 r. o 22:12
Bardzo celny komentarz. Parę minut temu słyszałam w wiadomościach radiowych jak pan Palikot mówił " nie przepraszam Rydzyka , nie przepraszam Lecha Kaczyńskiego". Takiej obłudy to dawno nie słyszałam. Jeszcze niedawno w telewizji pokazywano Palikota, który w róznych okolicznościach przepraszał Prezydenta, a tu "suprais". Nie, oczywista oczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Errata napisał:
Bardzo celny komentarz. Parę minut temu słyszałam w wiadomościach radiowych jak pan Palikot mówił " nie przepraszam Rydzyka , nie przepraszam Lecha Kaczyńskiego". Takiej obłudy to dawno nie słyszałam. Jeszcze niedawno w telewizji pokazywano Palikota, który w róznych okolicznościach przepraszał Prezydenta, a tu "suprais". Nie, oczywista oczywistość.
obłudą było by gdyby przeprosił. chyba nie rozumiesz języka którym się posługujesz. cieszę się, że nie przeprosił. powiedział prawdę - przynajmniej taką jej wersję, z jaką utożsamia się wielu Polaków. rydzyk jest zły i tyle. cieszę się, że jest w tym kraju osoba, która potrafi mówić to co myśli, a nie tylko to co wypada mówić, bo jest to politycznie poprawne (lub religijnie)... oby tak dalej, może kiedyś będzie więcej odważnych osób w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jureczku, bardzo panu do twarzy w okularach. Nie wiem, dlaczego do tej pory pan się wzbraniał ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
obłudą było by gdyby przeprosił. chyba nie rozumiesz języka którym się posługujesz. cieszę się, że nie przeprosił. powiedział prawdę - przynajmniej taką jej wersję, z jaką utożsamia się wielu Polaków. rydzyk jest zły i tyle. cieszę się, że jest w tym kraju osoba, która potrafi mówić to co myśli, a nie tylko to co wypada mówić, bo jest to politycznie poprawne (lub religijnie)... oby tak dalej, może kiedyś będzie więcej odważnych osób w tym kraju.
Ja nie rozumiem? To ty , nabuzowany politycznie, nie rozumiesz wypowiedzi innych. Mnie guzik obchodzi Rydzyk, Palikot i jeszcze wielun innych. Natomiast zawsze interesuja mnie moralne aspekty. Piszesz o obłudzie. To nasz pan poseł rzuca obłudą na prawo i lewo, bo albo przeprasza, albo twierdzi, że wcale nie przepraszał i nie przeprasza. Albo rzuca oskarżenia - bardzo poważne- albo w sytuacjach zagrozenia - bo te potrafi dostrzec - mówi, że ja tylko pytałem, .... ja się tylko martwię... To jest obłuda. ałsz, obluda, zakłamanie, ironia - to standard w kregach "wysokich" dlatego dziś tak trudno wychować dzieci, młodzież, dlatego dorosłym coraz trudniej ze soba wytrzymać. A swoja drogą, teraz przychodzi mi do głowy, że może masz i rację, żwe obluda byłoby, gdyby przeprosił, ale tym obłudnikiem bylibyśmy my- gdybyśmy UWIERZYLI. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...