Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to trzeba uważać, czy aby jakaś kasa nie popłynie do Luksemburga, jak to było ze SKOK ami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie doradzać jak okraść skarb państwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będę mógł tam dowiedzieć się jak załatwić----------- przedsiębiorcę , pracodawcę ,który zatrudnia ludzi na czarno i nie płaci podatków okradając państwo czyli nas wszystkich bo państwo to my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli,powoli i systematycznie,krok po kroku Bierecki zmierza do przejęcia Białej Podlaskiej! Stefaniuk jest jego,tylko ciekawe po co są radni w mieście?Kogo reprezentują?Co robi poseł Abramowicz i Żmijan???,bo następny poseł Szewczak to tez od Biereckiego. Biuro porad prawnych będzie tak funkcjonować jak biuro senatora: nie ma,nie ma nie wiem.Senator jest tylko pod kamery i pod Kaczyńskiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie podpisujcie bo okaże się ,że kredyt w SKOK-u wzięliście. A tak na serio władze miasta z PiS-u to kogo mają popierać. Góra każe robić a dół milczy i wykonuje polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oderwane od żłoba POkraki już szczekają : " aj waj giewał nie nasi łapie co się da". Nawet 8 lat dojenia narodu to dla POkrak mało. Wszak to spadkobiercy Lońki Tego od :" dawaj iszczo dawaj wsio". Znów za 4 lata wybory i czas przygotować się, żeby władza wróciła i wtedy wg POkrak będzie git albo koszernie bo przez 4 lata będą gaać , że jest trefnie. Jak mawiali starsi Polacy: " Ty sobie mów a ja zdrów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, to pieniądze podatników wyrzucone w błoto. Bo, kto może korzystać z porad prawnych. Matka z dzieckiem, kombatanci z legitymacją pzpr, ub, ormo i mo, weterani pracy socjalistycznej - minimum 70letni i osoby poszkodowani klęską żywiołową. Czyli nikt normalny. Prawnicy będą kawkę pili, podatnicy w zębach kasę donosili, żeby im nie daj Boże coś nie zabrakło (np. miejski lokal) za nic nie robienie. Taka to jest pomoc prawna, obwarowana warunkami przez samych prawników, żeby przypadkiem sie nie narobili. A ty biedaku, co masz problem, a nie masz pieniędzy, na porady po 250zł, siedź cicho w domu i nie fikaj. Bo my (UM Biała Podlaska) mamy swoich tabun prawników i jak chcemy to cię załatwimy na cacy (autentyczne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...