Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sławni ludzie robią dziwne rzeczy, czyli dziwactwa gwiazd

Utworzony przez żal kropka pe el, 6 stycznia 2010 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Brak komentarzy, bo tutaj ciężko o mądry komentarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochamy i uwielbiamy pustaków z małym IQ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co jeszcze. napiszcie jeszcze ze brad pitt robi tylko na rzadko, a jim carrey spozywa paste colgate na sniadanie. kto ma wieryc w takie glupoty co wypisujecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać. Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem... p.o.j.e.b.a.ł.o tych ludzi do reszty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek z Klanu napisał:
A ja mam takie dziwactwo, że śpię w nocy, rano wstaje i zapier... do roboty żeby zarobić na jakąkolwiek wodę nie musi być koniecznie z Fidżi, do pracy jadę MPK wraz z wieloma innymi ludźmi, którzy co rano do wieczora muszą zapierniczać za pół darmo i nikt nie zamyka przestrzeni powietrznej a nawet nikt nie odśnieża ulic aby można było do pracy na czas dojechać. Nie denerwujcie ludzi swoimi głupimi artykułami !
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...