Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2018 r. o 17:45 Powrót do artykułu
Pytania do kandydatów: 1. Dlaczego Grzegorz "Któremu Wszystko Spływa po Piórach" stoi w drugim rzędzie, skoro jest "jedynką z jedynki"? 2. Dlaczego prezes spółdzielni Felin jest taki opuchnięty? 3. Czy to prawda, że na lewicy są sami alkoholicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba lekka przesada aby Pan Grzegorz K. ubiegał się o mandat i stanowisko...???? Przecież ten Pan będąc Ministrem Sprawiedliwości "spacyfikował " kibiców Motoru w pamiętnym jubileuszu klubu w 2005roku !!!! Temu Panu już ...dziękujemy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD liczy na 5, PSL na 9, PO na 15, to ilu tych radnych ma sejmik, skoro PiS bedzie mial 17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to beton. Nic nie wezma nic nie dostaną, czas na emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica bez RAZEM nie jest razem. Zwijajcie sztandar i spadajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z KOMUNĄ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To SLD jeszcze liczy na jakiś mandat?!Chyba,że karny...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opasłe komusze mordy won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD liczy na 5, PSL na 9, PO na 15, to ilu tych radnych ma sejmik, skoro PiS bedzie mial 17?
 Realnie to : PSL -9, PO- 6, SLD - 2, reszta niestety PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną wszyscy won !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewusy zawsze miały dużo humoru w sobie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki program,jacy kandydaci,jaka partia ,taki i wynik! Ani jednego mandatu dla członków PZPR.Wszystko co prezentuja jest zwykłym oszustwem. Jak to możliwe,by ordynator oddziału dziecięcego narodowości syryjskiej był wybierany do tak podłej instytucji jaka jest sejmik???To jest zascianek gdzie sobie załatwiają własne interesy! A pseudo-lewica nie ma kręgosłupa ,to zwyczajne lizusy z Czerniakiem/ten opuchnięty/ na czele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest powiedzonko:"jak umiesz liczyc to nie licz na to"Komuszki zostają w domu i nie beda pobierać diety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych czerwonych dinozaurów to najwyzej w muzeum arheologicznym pokazywać , najlepuiej wywieźć do kozłówki i balsamowac jak tow. lenina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweŁ kukisz na dziŚ  jak ja was *** nienawidzę  i jak ja wami *** gardzę  jak ja się za was *** wstydzę  gdy za granicę czasem zajrzę  jak ja się wami *** brzydzę  jak ja was dobrze *** znam  jak ja się bardzo ludziom dziwię  którzy wybrali taki chłam  to wszystko czego się dotkniecie  od razu obracacie w pył  szarańcza przy was to jest bajka  bo cały kraj już zgnił  rozpasłe mordy, krzywe ryje  kurestwo wszędzie tam gdzie wy  jak ja was *** nienawidzę  jak do was bym z kałacha bił  a nawet jak wam plunąć w twarz  to wy mówicie że deszcz pada  ***a wasza partia mać  co mi ojczyznę okrada  nadejdzie kiedyś taki czas  za wszystko *** zapłacicie  w helikoptery wsadze was  i nigdy już tu nie wrócicie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweŁ kukiz na dziŚ jak ja was *** nienawidzę  i jak ja wami *** gardzę  jak ja się za was *** wstydzę  gdy za granicę czasem zajrzę  jak ja się wami *** brzydzę  jak ja was dobrze *** znam  jak ja się bardzo ludziom dziwię  którzy wybrali taki chłam  to wszystko czego się dotkniecie  od razu obracacie w pył  szarańcza przy was to jest bajka  bo cały kraj już zgnił  rozpasłe mordy, krzywe ryje  kurestwo wszędzie tam gdzie wy  jak ja was *** nienawidzę  jak do was bym z kałacha bił  a nawet jak wam plunąć w twarz  to wy mówicie że deszcz pada  ***a wasza partia mać  co mi ojczyznę okrada  nadejdzie kiedyś taki czas  za wszystko *** zapłacicie  w helikoptery wsadze was  i nigdy już tu nie wrócicie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk takich przygarnia, vide listy samorządowe Lublina jego komitetu wyborczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweŁ kukisz na dziŚ   jak ja was *** nienawidzę       i jak ja wami *** gardzę       jak ja się za was *** wstydzę       gdy za granicę czasem zajrzę       jak ja się wami *** brzydzę       jak ja was dobrze *** znam       jak ja się bardzo ludziom dziwię       którzy wybrali taki chłam       to wszystko czego się dotkniecie       od razu obracacie w pył       szarańcza przy was to jest bajka       bo cały kraj już zgnił       rozpasłe mordy, krzywe ryje       kurestwo wszędzie tam gdzie wy       jak ja was *** nienawidzę       jak do was bym z kałacha bił       a nawet jak wam plunąć w twarz       to wy mówicie że deszcz pada       ***a wasza partia mać       co mi ojczyznę okrada       nadejdzie kiedyś taki czas       za wszystko *** zapłacicie       w helikoptery wsadze was       i nigdy już tu nie wrócicie      
 Paweł Kukiz robi laskę kaczorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większy beton występuje tylko w PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie lubię PIS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...