Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2018 r. o 17:45 Powrót do artykułu
sld istnieje jedynie w wyborach do wszelakich władz, nic nie robią a jedynie chcą uczestniczyć w podziale kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewackie scierwa ,ruskie pachołki,sobie wojsko na wschodzie rozwiązało ,bo po co ono? a ich sekretarz pijany ,kak swynok stał w Katyniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pan wogóle coś potrafi? Tylko mówić dyrdymały, był prezesem spółdzielni mieszkaniowej, został pogoniony w trymiga. Zegnamy Pana na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie będzie jak wyjdzie na światło dzienne ile tym psychopatom z pisu płacą za te obrzydliwe wpisy w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD liczy na 5, PSL na 9, PO na 15, to ilu tych radnych ma sejmik, skoro PiS bedzie mial 17?
Realnie to : PSL -9, PO- 6, SLD - 2, reszta niestety PIS
 realnie ZSL -7, PON- 5 Kukiz -1, PZPR - 0, reszta naszczęście dla Zjednoczonej Prawicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweŁ kukisz na dziŚ   jak ja was *** nienawidzę       i jak ja wami *** gardzę       jak ja się za was *** wstydzę       gdy za granicę czasem zajrzę       jak ja się wami *** brzydzę       jak ja was dobrze *** znam       jak ja się bardzo ludziom dziwię       którzy wybrali taki chłam       to wszystko czego się dotkniecie       od razu obracacie w pył       szarańcza przy was to jest bajka       bo cały kraj już zgnił       rozpasłe mordy, krzywe ryje       kurestwo wszędzie tam gdzie wy       jak ja was *** nienawidzę       jak do was bym z kałacha bił       a nawet jak wam plunąć w twarz       to wy mówicie że deszcz pada       ***a wasza partia mać       co mi ojczyznę okrada       nadejdzie kiedyś taki czas       za wszystko *** zapłacicie       w helikoptery wsadze was       i nigdy już tu nie wrócicie      
Paweł Kukiz robi laskę kaczorowi
 nie oceniaj wszystkich swoja miarą lewaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistom z lubelskiego dziękujemy za 70 letnie opóźnienie w gospodarce i poziomie życia. Nigdy więcej czerwonej zarazy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy więcej czerwonej zarazy.............. ludzie używajcie mózgu i wyciągajcie wnioski z historii albowiem ona jest nauczycielką życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sen czy jawa-komuno wroc,najn,najn,najn.Na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...