Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledczy: U ofiar katastrofy smoleńskiej ani śladu po wybuchu

Utworzony przez gość, 16 listopada 2012 r. o 09:05
Żydowska gazeta judzi jak ma to w zwyczaju a Dziennik Wschodni krewnych wspomaga w matactwie.Zastanawia mnie kto jeszcze kupuje żydowskie gazety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczymy się historii i prawdy z tej antypolskiej gazety? jak Maciej Stuhr ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj, czy u nas nie brakuje drani ? a GW jak zawsze podaje argumenty dla z góry ustalonej tezy politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu nie pasuje do jego treści. Pułkownik Rzepa nie powiedział że nie było wybuchu. Powiedział tylko tyle że obrażenia ciał są charerystyczne dla katastroy lotniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa...popełnili zbiorowe samobójstwo. Skoro to wszystko było tak oczywiste, to dlaczego władze nie zrobią dużej konferencji naukowej, w której wszystko krok po kroku i dokładnie zostałoby przedstawione? no nie rozumiem jak można dopuścić do takiego zlekceważenia ponaddziewięćdziesięciu ofiar najwyższej rangi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co ztego ze nie ma sladow wybuchu???przezcie z ten oblakany prezesina wie najlepiej!najlepsza gazeta jest dla takich smieci jak "gosc" jest oczywiscie gadzinowka "nasz dziennik"!!puknij sie w czolo antysemito!!amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan jaroslaw kaczynski musi sie leczyc psychiatrycznie bo bylo to wielkie przezycie dla niego i poszlo mu nieco na jego psychike do niedawna popieralem jego ugrupowanie jak i inni polacy ale pan jaroslaw niestety dal wyraz tego ze przesadzil o morderstwie inaczej zamachu jak twierdzi w 100 procentach nie byla to katastrofa lecz zamach panie kaczynski proponuje aby pan odszedl z polityki wraz z panem macierewiczem poniewaz wy panowie niestety zle wplywacie na spoleczenstwo a czasu i tak nie cofniemy jesli to byl zamach jak twierdzicie to i tak prawda wyjdzie na wierzch a my jako narod chcemy zyc normalnie bo czas niestety pedzi naprzod i trzeba patrzec w przyszlosc duzo zrobiliscie dla polski ale teraz idzie mlode pokolenie inne myslenie a wy niestety musicie troche odpoczac bo za chwile trzeba sie brac na drugi swiat bo zycie praktycznie macie juz za soba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy czytałem, sensu nie znalazłem, taka papa,że mój żołądek nie może tego strawić zbiera mnie na wymioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Kazik,napisałeś,że "niedawno popierałem pana,jak i wszyscy polacy...". Po pierwsze mów za siebie nie za Wszystkich Polaków,bo poparcie ma na poziomie 25% najwyżej,a po drugie,pisz dużą literą. Bardzo Cię proszę,trochę szacunku dla ludzi i kraju. Co do reszty,zgadzam się z Tobą w 100%!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa nie było sladu a na pasach, którymi byli przypięci? A mała Madzia sama zakopała się w gruzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żakowski z Sikorką POwiedział że zamach i o czym tu QURWA dyskutować.Zamykać komucho-konfidentów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręka sprawiedliwości napisał:
Żakowski z Sikorką POwiedział że zamach i o czym tu QURWA dyskutować.Zamykać komucho-konfidentów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręka sprawiedliwości napisał:
Żakowski z Sikorką POwiedział że zamach i o czym tu QURWA dyskutować.Zamykać komucho-konfidentów i tyle.
Czy PAJACE wiedzą co mówią ??? a co na to TUSK ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pachołki Moskwy wreszcie pękli i puścili FARBĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO ich nie można POtraktować wariografem ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...