Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub księcia Williama z Kate: Relacja na żywo, transmisja, wideo

Utworzony przez mkk, 29 kwietnia 2011 r. o 08:43
Nie za dużo o tym? Co to koronacja jakiegoś króla w Polsce? A zaraz zaraz my nie mamy monarchii...może trochę mniej tego tematu? Błagam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada !!! kogo to obchodzi na dobrą sprawę, dziennikarze zmienili tapetę w mediach ze smoleńska na ślub. Szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie Mnie Kate inspiruje i bardzo ją lubię, szanuję dlatego z chęcią czytam wszystkie plotki i newsy o niej i Williamie. Jestem bardzo wdzięczna, że ktoś tak szczegółowo opisuje ślub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówcie co chcecie Mnie Kate bardzo inspiruje i z chęcią czytam plotki i newsy o niej i Williamie. Jestem bardzo wdzięczna, że ktoś opisuje to wydarzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy mój slub też ktoś w telewizji i mediach rozgłosni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła pokazówka , tysiące ludzi głoduje na świecie a oni urządzają sobie medialne wydarzenie , godne pogardy show
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesny człowiek sterowany przez media potrzebuje show i zachwytu czymkolwiek.Może to być mecz,ślub czy wyprawa na księżyc....Najważniejsze by nie myślał i się nie rozwijał,bo wówczas może być zagrożeniem dla porządku politycznego.Ale jeśli chodzi o tę parę młodą, to sympatycznie wyglądają i oby wnieśli wiele dobrego do współczesnego świata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszechobecne:obłuda,fałsz i zakłamanie są inspiracją współczesnego świata.Postemu ludowi na świecie wciska się idiotyzmy i co ciekawsze on w to wierzy.Czy jednak jest inna ,sensowniejsza droga?Jeszcze nie teraz!Za dużo kompletnie niemyślących (nonhomo)sapiens chodzi po tym świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
Zwykła pokazówka , tysiące ludzi głoduje na świecie a oni urządzają sobie medialne wydarzenie , godne pogardy show
zwykła pokazówka to się zacznie w niedziele w Watykanie i bedzie kosztowac o wiele wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc skonczonym durniem, zeby placic pieniadze i ekscytowac sie poyebanym showem z arystokratycznymi oszustami i prozniakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=SPpa5AmNvhw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to obchodzi, niech pokarzą biedote,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdają nowe buty reebok. Sprawdź: http://apps.facebook.com/sizeer_easytone/?ref_id=100001983944200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...