Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służba zdrowia > Oj, nie pohulają z leczeniem

Utworzony przez (Anonimowy), 1 października 2007 r. o 09:35
Kretyństwo - lekarze i pielęgniarki traktują chorych gorzej jak psy! Jak można odmawiać pomocy chorym, cierpiącym ludziom! Kto im dał takie prawo? Spadajcie na zachód Europy - tam dopiero nauczycie się szanować ludzi o ile pozwolą wam leczyć! Jak mozna wywozić chorych podłączonych do aparatury do innego szpitala i cynicznie zapewniać, że to nie jest grożne! Za mało bierzecie w łapę w gabinetach /za wszystko/?! Kretyni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś żeby nie płacić lekarzom to skończy się tak jak w Częstochowie ,Radomiu i jeszcze w kilkunastu miejscach w kraju.Czemu lekarz nie może się zwolnić z pracy jak mu nie odpowiadają warunki płacowe ? Powiem więcej .To pacjenci często traktują źle lekarzy i pielęgniarki.Wydaje im się że lekarz powinien tyrać za darmochę bo oni są chorzy.To czysta kpina i czysta głupota tak mniemać. Lecz się u Religi wg. niego praca lekarza to "wielka lekarska przygoda" >A ja uważam że praca np .w kopalni to "wielka górnicza przygoda".Więc niedługo jak już zabraknie lekarzy w Państwowych szpitalach to będziesz musiał sprzedać kozę karmicielkę nieszczęsniku i zapłacić za leczenie lekarzom i pielęgniarkom.Zatem dbaj o tę kozę aby nie straciła wartości przed sprzedażą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...