Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek koło Lubina. 70-latka wjechała w grupę motocyklistów [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 października 2019 r. o 09:58 Powrót do artykułu
wyrazy współczucia dla bliskich ........ google : "athanasia chrześcijanie będą mieć nowe niezniszczalne ciała "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupy motocyklowe powinny podlegać takim samym przepisom jak kolumny samochodowe. To co oni wyprawiają na drogach jest zagrożeniem ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek sprzed miesiąca...szybko wypadek z 14 września... macie zapłon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest kolumna motocyklowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie robiła coś z telefonem...tak starsi panowie i panie również są tak samo głupi jak młodzi i uzywają telefonów podczas jazdy. Ostatnio mijałam jadącą jezdnią rowerem panią ok 70-tki z telefonem przy uchu. kompletnie tego nie rozumiem, przeciez mozna się zatrzymac i porozmawiać przez 2 minuty, alez głupia jestem fakt ta pani chciała rozmawiać pół godziny albo i dłuzej.  Dla mnie ani to jazda ani to rozmaowa, taka bylejakość to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lubelskiem nie było tej nocy jakiegoś wypadku? Przecież niemożliwe, aby nie było - Biłgoraj, Ryki, Zamość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie robiła coś z telefonem...tak starsi panowie i panie również są tak samo głupi jak młodzi i uzywają telefonów podczas jazdy. Ostatnio mijałam jadącą jezdnią rowerem panią ok 70-tki z telefonem przy uchu. kompletnie tego nie rozumiem, przeciez mozna się zatrzymac i porozmawiać przez 2 minuty, alez głupia jestem fakt ta pani chciała rozmawiać pół godziny albo i dłuzej.  Dla mnie ani to jazda ani to rozmaowa, taka bylejakość to norma.
 Zapomniałm dodać że nie była to wiejska droga tylko ul w śródmiesciu w Lublinie z dosyć duzym ruchem samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziuuummmmmmmm. Jakoś mi nie przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wypadek był 15 września, więc trochę późno dziennikarzyna się obudził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że ludzie w wieku emerytalnym nie powinni kierować autami, przecież w tym wieku staja się niedołążni i spowolnieni. Stanowia zagrozenie na drogach, przecież tam chodza nasze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest różnica czy to Lubin czy LubLin. Nie bardzo widzę sens publikacji tego materiału w dzienniku wschodnim skoro zdarzenie miało miejsce w dolnośląskim i na dodatek już ładnych parę dni temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kostku. Życzę aby Pan dozyl do 65 lat. I wówczas proszę wyrzucić prawo jazdy. Spełni Pan swoje marzenia. Teraz proszę jeździć 120 po mieście. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...