Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śnieżny szczyt prezydentów Polski i Czech: Komorowski spotkał się z Klausem

Utworzony przez crx, 10 sierpnia 2010 r. o 15:34
Ta alegoria jest słuszna ,ponieważ znowu dwa kraje stają na zakręcie historii...... i tak do czasu aż wielkie Niemcy będą zarządzać tymi,którzy nie potrafią....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nami już zarządzają. Bo inaczej do czego by był im Tusk potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współpraca krajów w ramach Grupy Wyszechradzkiej Wyszehradzki pisze się przez SAMO "H" Redaktor do szkoły.Za takie błędy powinien wylecieć z roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamo, mamo, brzydki Bronek Zajął dzisiaj Leszka domek! A to ja tam mieszkać chciałem! Po to ruskich pokochałem. Po to tyłek Oleksego Wylizałem do białego. Byłem miły, byłem grzeczny A ten naród niedorzeczny W kaczy tyłek dał mi kopa! Mamo, mamo, co za wtopa! Lecz ja jeszcze mu pokażę! Ja na Bronka się obrażę! Ja mu tego nie daruję! Jak się da to go opluję." Jarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Śnieżce o tej porze roku leży śnieg? Sądzę, że nie... Czy przymiotnik od "Śnieżka" brzmi "śnieżny"? Raczej również nie... Konkluzja? Knot w tytule!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...