Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobieszczany: Samochód wjechał pod pociąg na przejeździe kolejowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 12:34 Powrót do artykułu
"kto nie zdąży? ja nie zdążę?" A później przez takiego pseudokierowcę wszyscy mają problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była cytrynka, nie ma cytrynki - debilizm rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od pewnego czasu mam teorię że C2 i C3 jeżdżą baby sieroty. I widać się sprawdza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie trzeba mieć kompleksy, żeby łączyć sprawcę wypadku z konkretną marką samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować przejazd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"od pewnego czasu mam teorię że C2 i C3 jeżdżą baby sieroty. I widać się sprawdza..." albo nie sprawdza, bo to żaden z tych modeli... Biedne DS3 jak widać spisało się dobrze, skoro kierowca jeszcze żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmęczona była, wracała z marszu wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie media podają przejazd w Leśniczówce, a Dziennik podaje Sobieszczany. Uzgodnijcie wersję przed publikacją bo mam wrażenie, że były dwa zdarzenia na tej samej trasie i tym samym czasie tylko inne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mistrzyni,która ma zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrzyni na oddziale intensywnej terapii, ale rokowania są dobre , niebawem zabierze się za naprawę pendolino i to jest świetna wiadomość !! potem porzuca motoryzację i wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest druga dobra wiadomość! rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie komentarze uswiadamiają, że tu jest Polska-G. Nawet nie C tylko G. Szczęście, że pociąg nie jechał b. szybko, ja obstawiam, że może max 80km/h. Nie widać tam znaku STOP. Czyli te swiatła co się zapalają miały kolor czerwony i się świeciły ? A może była jakaś awaria ? Czy jest też sygnał dźwiękowy ? NIestety ferowanie jak było jest grubo przedwczesne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentujących to umysłowa impotencja... Nikomu nie życzę takich przygód. Ale wiadomo, że każdy to idealny kierowca - szczególnie za klawiaturą komputera. Babka przez chwilę nieuwagi spieprzyła sobie życie. Szkoda kobiety, oraz jej rodziny. Oby przeżyła i nie była kaleką... Co do komentarzy - czytając je jestem za likwidacją gimnazjów. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyła czerwonego światła, nie widziała znaku krzyża św. Andrzeja, nie widziała przejazdu kolejowego- no to co widziała- telefon, swoją buzię w lusterku wstecznym???. Myślę, że progi zwalniające położone ok 20-30m przed przejazdem "obudziłyby", zmusiły do szczególnej ostrożności samobójców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kobieta zmarła.. hejtujcie dalej.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...