Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam obejrzeć na najpopularniejszym tubowym serwisie z filmami: "Robią nas w konia: Uwaga! Trwa podmianka partii na scenie politycznej - nie dajmy się nabrać!" Zrozumiecie co się właśnie dzieje. Już ponad pół miliona obejrzeń. POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykłady tego pana powinny być prezentowane młodzieży szkolnej na zajęciach W.O.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykłady tego pana powinny być prezentowane młodzieży szkolnej na zajęciach W.O.S.
  O ten wykład chodzi? https://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyslcie tylko jak Hitler zaczynal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyslcie tylko jak Hitler zaczynal.
Fakt -Hitler zaczynał na fali buntu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na Nowoczesną PL, to jest zmiana szyldów. PO sie przepoczwarza. Balcerowicz, Olechowski, Frasyniuk, dawna Unia Wolnosci, pózniej PO.
Wszystko żydy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce mi się załamują. Co czwarty Polak chce oddać Polskę w ręce wokalisty, prawicowego alkoholika, który nie ma żadnego programu, poza niszczeniem wszystkiego co jest obecnie. Ludzie ogarnijcie się trochę. Polska to nie laboratorium !!!!
Na razie to komuchów chce niszczyć i beton tej żydokomuny,jest OK,debeściak. Raz sierpem a raz młotem,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyslcie tylko jak Hitler zaczynal.
 
Fakt -Hitler zaczynał na fali buntu społecznego.
Taki Hitler jest potrzebny, aby środowisko oczyścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.Pomyślcie tylko jak Hitler zaczynał. cyt.Fakt -Hitler zaczynał na fali buntu społecznego. cyt.Taki Hitler jest potrzebny, aby środowisko oczyścić.
  Popracujcie troszkę w Niemczech , A później się wypowiadajcie czy mam jakiś germano-polski dyktator potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.Pomyślcie tylko jak Hitler zaczynał. cyt.Fakt -Hitler zaczynał na fali buntu społecznego. cyt.Taki Hitler jest potrzebny, aby środowisko oczyścić.
  Popracujcie troszkę w Niemczech , A później się wypowiadajcie czy mam jakiś germano-polski dyktator potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje odpowiedzi Na pewno nie na "PIS"(tutaj wstawić odpowiednią partie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najzabawniejsze w tym wyborczym wyścigu szczurów jest to że stale nam wciskają kit że musimy na jakąś partię głosować,że musimy wybrać jakiegoś typa do koryta,aby system mógł trwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA PANIĄ SZYDŁO UCZCIWA PRACOWITA MĄDRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atoni macerewicz nie wie co mówi o zamachu nie było wybuchu samolotu tu polewy ino kłamie niech mają stego kłopty i i nie wiedzą że jarosław kaczyński się jeszcze nie obudził się ja inaczej widziałem krzydło uderzył w brzoże i proszę tu nie mówić takich rzeczy że kaczyński był złym premierem roku 2005r i 2007r i proszę przeprosić platformę obywatelską nic złego nie zrobili tylko wy musicie przegrać nawet dzisiaj sondażach pisu to nie prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...