Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź przy pełnych trybunach [NA ŻYWO]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2018 r. o 15:21 Powrót do artykułu
byłem z synem - nie moglem nigdzie zaparkować - żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak parkingu przy stadionie - żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam sie - w Lublinie są tak duże tradycje żużlowe, że pomimo iż klub żużlowy z tego miasta nie występuje w najwyższej lidze, to na stadionie jest ponad 8 tys (!!!) ludzi ? Proszę o wytłumaczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba z Łodzi jest 200 kibiców a nie 20 w TV widać że jest ich wielu. Super frekwencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzel, jedziewia na zuzel. Wszystkie wioski na zuzel do Lubina, jedziewa na zuzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czemu skamlecie z tym parkowaniem. trzeba wyjechać wcześniej i ruszyć du..ą na stadion.. co za buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średni mecz, z defektami i taką sobie jazdą tubylców. Gdyby nie import byłoby kompletne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu pierdu Było dużo ponad 10 a może nawet 12 tysięcy ludzi. Jak na arenie na Motorze jest garstka ludzi to piszą ze ponad4,5 tysia było a tu był tłum jaki nigdy na piłce od lat nie widziano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadki i defekty zamiast spokojnie wygrać Jonnson uratował remis rzutem a taśmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka chciwosc ze strony organizatorow. Tylko zeby zarobic jak najwiecej. Ludzi bylo tak napchane, ze nie dalo sie przejsc. Nie wspomne juz o jakimkolwiek widoku toru. Rozumiem gdyby bilety byly po 15zl.... ale nie 30 za taki chłam i przepychanki z nawalona patologia.. porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takie wynalazki jak monika kocham. Przyszła 10 minut przed poczatkiem meczyu i wielka dama nie miała gdzie usiasć. Ja byłem 2,5h przed meczem i mogłem siąść gdzie chciałem. do garów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja oglądałem w telewizji i jestem zadowolony, kasa została w kieszeni, nie musiałem się przepychać, walczyć o miejsce, martwić o parking, stać w korkach i widziałem dużo więcej niż na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...