Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. ODPOWIEDZI do testu szóstoklasisty

Utworzony przez matematyk, 1 kwietnia 2014 r. o 13:49
Ponieważ pelny pojemnik to 1.4 odjac pusty 0.2 wyjdzie 1.2 podzielić na pól to 0.6
0,6 to sama MĄKA! A co z naczyniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zad. 11 od 1,4 najpierw trzeba było odjąć 0,2(wagę pojemnika) potem 1,2(mąkę) podzielić na dwa (0,6) i do wyniku dodać 0,2 czyli wyjdzie 0,8, a w tym zadaniu ze skalą odpowieź C. jest prawidłowa. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 20 macie źle.Powinno być 28 zł.23 złote zapłaciłaby tylko córka + 5 zł za ojca,który jest przewodnikiem. <_<
nie masz racji jest dobże ok bilet ulgowy to 18zł razy 2 bo spowrotem też =36zł dodać 5razy 2 =46 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama go pisałam i stwierdzam że w 17 jest d a w 19 odpowiedz c :)
Hahaha na odwrut masz odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 20 macie źle.Powinno być 28 zł.23 złote zapłaciłaby tylko córka + 5 zł za ojca,który jest przewodnikiem. <_<  
W zadaniu 20 dobra odpowiedz to D 23zł. Obliczenie: Magda 18zł. + Ania 0zł. + Tata ratownik 5zł.= 23zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zad. 20 powinno wyjść 23zł. 18zł starszej córki jest w dwie strony, tak samo jak 5zł ojca. Ania (ta młodsza córka) nie płaci, bo ma 5 lat. No to dodajcie sobie 18zł i 5zł. Ile wyszło? 23zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie test był  łatwy proste pytania  mam nadzieje że będzie 40 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę miał może ze 30pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jedenastym zadaniu powinno być 0,6 (bodajże odpowiedź d). 1,4 - 0,2 = 1,2        1,2/2 = 0,6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 jest źle !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 jest dobrze, złe odpowiedzi są w 11 i 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie masz racji jest dobże ok bilet ulgowy to 18zł razy 2 bo spowrotem też =36zł dodać 5razy 2 =46 zł.
 
nie masz racji jest dobże ok bilet ulgowy to 18zł razy 2 bo spowrotem też =36zł dodać 5razy 2 =46 zł.
obaj jesteście w błędzie, ojciec 5 zł + starsza 18 zł (dwu przejazdowy) + 0 zł młodsza = 23 zł - gamonie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11. powinno wyjść 0,8 bo 0,6 mąki i 0,2 pojemnik to sie przeciez nie zmieniło ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rozwiązywał ten test?? Wstyd żeby robić takie błędy.. proponuje przeanalizować jeszcze raz zadanie 11 i 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a jaka była odpowiedż co było o tych jogurtach mi wyszlo zze 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napewno w jedynastym niepowinno być 0,7 ??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka odpowiedż powinna byc w 12?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też wyszło 0,7 z tymi miseczkami :c Nie wiem jakim cudem wyszło 0,9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zad. 11 odp. 0,8kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zad. 12 odp. C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...