Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawę górek trzeba doprowadzić do końca

Utworzony przez kasadnra, 10 listopada 2007 r. o 07:51
ciekawe dlaczego nikt nie pisze o wymuszonej dymisji vice prezesa MPK i kolejnym odrzuceniu przez radę nadzorczą kolejnego projektu nowego prezesa MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby dziennikwschodni wprowadził cenzurę, że nie emituje komenatrzy.to po co jest TO forum.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hbhjb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pod artykułem jest info"brak komentarzy" skoro są one pisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego.Firma ECHO chce wyłożyć tyle pieniedzy na infrastrukturę w LUBLINIE a miasto się zastanawia....nie chce? Przecież i tak powstaje dookoła mnóstwo sklepów , galeriii . takie przeszkody są nienormalne.Czyżbyśmy mieli taki duży budżet że odrzucamy ; złote jajo ;?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złote jajo to zdaje się dostało Echo w dość niejasnych okolicznościach - też chcę kupić grunty w mieście Lublinie po 100tys zł polskich za 1 ha!!!!???? i proszę się nie podszywać za oburzoną internautkę!!!! dość szemranych interesów w tym mieście!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam sprzedaży przez miasto Lublin terenów (jakichkolwiek,jak najwięcej) na moją rzecz po cenach zakupu gruntu przez Echo( przypominam jakie były ograniczenia w zagospodarowaniu!!!) Jeśli dojdzie do skutku ta bezprecedensowa " przewałka " sądownie będę domagał sie przeprowadzenia w/w transakcji!!!!! I tyle.....zachęcam wszystkich do podobnego potraktowania sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po raz kolejny dzika promocja + naciąganie kolejnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...