Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPRZĄTANIE DOMU - 6 + 1 PORAD ABY ZWIĘKSZYĆ WYDAJNOŚĆ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2018 r. o 02:10 Powrót do artykułu
na zdj małe murzyny do sprzątania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... jeśli na zdjęciu towarzyszącym artykułowi o sprzątaniu nie ma akurat (przypadkiem!) kobiety, to jest dziecko, czarnoskóre. Białego mężczyzny ze szmatką lub odkurzaczem nie było w zasobach obrazów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota sobie kupcie. Mam Pure I9 od electroluxa z media expertu i mimo ze najtańszy nie było to się opłaca przede wszystkim czasowo. To samo jeździ i sprząta i omija przeszkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super porady, sama je stosuje od dawna, jeszcze mam pomocnika ;) electrolux pure i9 ;) sprząta za mnie podłogi gdy ja robię inne rzeczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super. ja ostatnio kupiłem żonie roombę 980, ten odkurzacz i zadowolona ma czas na kawę, bo on sam wszystko poodkurza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pożyteczne rady, z których warto skorzystać podczas sprzątania. Ja niestety nie do końca mam czas, więc korzystam z pomocy firmy sprzątającej ***megan.pl i też jest okej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne, ja akcję #zostańwdomu bardzo dobrze znoszę, mam na szczęście dom i ogród, ale sprzątać jak mi się nigdy nie chciało tak dalej mi się nie chcę, fajnie że jest roomba  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko spoko, przydałby się jakieś porządne środki. Osobiście polecam produkty firmy Buzil. wystarczą 3 preapraty a ogarniemy łazienkę, kuchnię oraz podłogi. Można kupić na ***drip.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesujesz się tematyką weselną? Zapraszam na mój blog. ***s://***djguitar.pl/blog-lista-tematow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...