Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stock Polska: Mniej wódki w wódce, a cena taka sama

Utworzony przez hagon, 3 listopada 2011 r. o 12:15
Ilość alkoholu w wódkach smakowych Stock zmniejszył już na początku 2011 roku, więc refleks lubelskich pismaków godny podziwu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódki w wódce nie musi być, oby tylko spirytus był w wódce, to będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa ma się trochę inaczej, nie tylko wódki smakowe ale sztandarowy wyrób lubelskiego Polmosu czyli żołądkowa gorzka ma teraz tylko 38% a nie 40 jak wcześniej. Mówienie że zmiany takie wprowadzono na życzenie klientów to mydlenie ludziom oczu. Klienci z tych zmian są niezadowoleni i wiem co mówię bo sam prowadzę sprzedaż alkoholu.
Na szczęście konkurencja nie śpi i coraz więcej klientów kupuje cytrynówkę z Polmosu Józefów która ma więcej procent i zdecydowanie niższą cenę a smak bardzo podobny. Żurawinówki robi kilka polmosów choć trzeba przyznać że to inny rodzaj wódki, a zamiast oszukanej i drogiej żołądkowej dużo osób kupuje bardzo dobry balsam pomorski. Stock wybrał bardzo zły rodzaj oszukiwania ludzi, ja już absolutnie ich wyrobu nigdy nie pije nawet czysta de lux ma się daleko w tyle za krupnikiem i czystą żubrówką. Myślą że jak są w Polsce liderem to ludzi można bezczelnie oszukiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOCK CZYSTA SUPER WÓDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było sprzedawać państwowe zakłady spirytusowe zachodnim koncernom???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadanie głupot, że nie chodzi o pieniądze. Przestałem kupować wódki lubelskie jak mam do czynienia z takim dziadostwem - innych firm sprawdzam najpierw moc, a później kupuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Stock (czyli Polmos Lublin) wyjaśnia, że zmniejszył moc wódek w odpowiedzi na oczekiwania klientów, by polepszyć smak trunków" ... moje "oczekiwania" to wódeczka 30 % a najlepiej 20 %. Podobne numery robią wszystkie koncerny piwne w Polsce. Zmniejszają zawartość alkoholu permanentnie od kilku lat. Nawet nie zmieniając nazwy i logo piw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli Stock twierdzi że na życzenie konsumentów obniżył moc wódki a cenę pozostawił niezmienioną to znaczy że oszukuje. Bo cena lubelskiej wody jest niższa od ceny spirytusu i nie dorównuje mu smakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@dociekliwy - Polmos był Polaka Pana Palikota a to, ze sprzedał go Amerykanom to inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w żołądkowej miętowej też jest mniejsza zawartość alkoholu,było 40% a jest 38%,nie wiem jak w innych żołądkowych smakowych,ale chyba też mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnili jakiegoś pomazańca, a teraz trzeba by adekwatnie do zarobków ,, uczony" wykazał mądrość i oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę a na 40% będziemy mówić spirytus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Stock wypuszcza szczochy na rynek, a głupi naród to łyka. Żal dupę ściska. Niezadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No koneserami smaku to wy chyba nie jesteście. Wódka, czy jakikolwiek inny alkohol to przede wszystkim smak! Stock owszem, czysta również, ale ostatnio szał robią smakowe. Ja osobiście naleweczką wiśniową czy orzech włoski Soplicy nie pogardzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolę czystą dobre wódki i w dobrej cenie możecie znaleźć na stronie: www.sztukawina.pl mają także drugą stronę: www.scottishhouse.pl polecam zajrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysta to tylko u mnie w drinkach, chyba mam za słabą głowę, wolę lżejsze trunki typus sznaps czy inne smakowe wódki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak sznapsy mi także bardzo smakują, takie łagodne trunki najprzyjemniej jak dla mnie się pije, lubię także wszelkie likiery a wódka również tylko w drinku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...