Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stokrotka ma nowego właściciela

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2018 r. o 19:43 Powrót do artykułu
Firma litewska (Litwa ledwo 2,8 mln mieszkańców) przejęła firmę polską (Polska 38 mln mieszkańców). Widocznie w tak małym kraju można stworzyć taką prężną firmę, która przejmie duży zagraniczny biznes. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka to drożyzna - czasami tam zaglądam i zawsze stojąc w kolejce do kasy zastanawiam się kiedy usuną te pajęczyny wiszące nad szafką z papierosami nad kasą ale jak widzę to im się nie śpieszy do tego na kunickiego lodówki prawie wcale nie chłodzą bo to stare graty i już naciąłem się bo kupiłem popsuty nabiał tak było ze 3 razy i od tamtej pory nie kupuję tam wcale do tego kiepsko chłodzące lodówki na wędliny i inne raz sprzedali mi zepsutą rybę wędzoną - podsumowując na kunickiego to syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba powinno być na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy w Polsce są traktowani jak przestępcy i oszuści no i oczywiście aby ich wydoić z kasy więc wolą się pozbywać problemu i sprzedają firmy podmiotom zagranicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz w euro będą płacić :P 500 euro i nara......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dajmy szansę Stokrotce na rozwój, przecież to firma z Lublina! Ile mamy w naszym regionie przedsiębiorstw, które otwierają placówki poza Lubelszczyzną? Stokrotka, trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Litwini, może coś nauczycie 'Polskich panów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka razy widziałem jak ludzie macają pieczywo brudnymi łapkami i jak komuś wypadnie z ręki to z powrotem do pojemnika ale jak już w piekarni w stokrotce piekarz wysypał bułki na podłogę ze skrzynki gdzie łazi buciorami i zaczął zbierać i wrzucać do pojemnika z pieczywem to podziękowałem na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak tam nie kupuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płotka zjadła rekina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokritka to drożyzna. Nie wiem jak Aldik ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny sklep.Drogo i nic nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo, obsługa fatalna... Stokrotka - Wołodyjowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UAB czyli polski przedsiębiorca zarejestrowany na Litwie bo tam płaci się 5% podatku w skali roku . Czyli sami kupili swoją sieć i kasa popłynie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba śnisz... Maxima to stara i wielka firma należąca do człowieka, który zza kulis potrafi zatrząść państwami bałtyckimi, więc doucz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij skrót UAB.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij skrót UAB.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, to teraz wszystko się połączy i powstanie nowa marka sklepów, AL-DOTKA :) Fajna nazwa no i będzie tanio jak w stokrotce i swojsko jak w aldiku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kupuje od jakiegoś czasu tylko w Stokrotce, i wcale nie wydaje mi się że tam jest drogo, powiedział bym,że tanio jak są promocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to nie zmieniło niczego w polityce kadrowej, gdzie kierownicy są szkoleni, żeby znęcać sie nad personelem nawet przy klientach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...