Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sukcesy płytowe i koncertowe Budki Suflera

Utworzony przez q, 5 grudnia 2009 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Straszny szit. Litości Panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perelki Lublina 1 Budka aSuflera ,Beata Kozidrak oraz kabaret ANI MRU MRU.brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goscie sa skonczeni .. Graja taka padline, ze uszy wiedna ... Ech .. dramat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje dla piszącego "redaktora"! Tych "radiów" do których trafia wg pana (pożal się B...) redaktora... materiał, jest jak "mrówków"! I dziwic się tutaj maturzystom, którzy powołują się - robiąc czasem podstawowe błędy - własnie na "redaktorów" (j.w.)... A może by tak jakiś wieczorowy kursik dokształcający z polskiego? Co pan na to "redaktorze"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dalej jak tydzień temu widziałam niejakiego Lipko jak wymigiwał się od zapłacenia mandatu za zle zaparkowane auto na ul 3 Maja koło przychodni dermatologicznej - czyżby jakies pryszcze panie romualdzie....Sponsorowane artykuły są miarą upadku tej gazety,a piszacy je osobnicy przyczyną tego upadku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że komuś podpisanemu ~jaszka~ nie podoba się słowo radio w dopełniaczu liczby mnogiej, czyli radiów. Tylko w tym przypadku, czy jeszcze w którymś? W dopełniaczu liczby pojedynczej, czyli radia, jest w porządku? A w narzędniku liczby mnogiej, czyli radiami?
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2009 r. o 03:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w porządku P. Redaktorze. Tylko pragnę dodać (jak pragnę zdrowia), iż mi również się nie podoba, i to jak mało co - a już różne rzeczy widziałem (czytałem) w Internecie. Napisać coś takiego to naprawdę jest porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł na pewno nie jest sponsorowany, bo autor ostatnio jedynie anty artykuły o Budce pisał. Użycie słowa "radiów" mocno kontrowersyjne, ale sprawdzę czy poprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...