Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szafrańska: Na ile Rosjanie nam pozwolą?

Utworzony przez pelka, 22 kwietnia 2010 r. o 11:33
trzeba to wyjaniac , na to nadszedl czas "Jak to ktos moze zginac wedlog procedury" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że może. Oto cytat z jednego z branżowych portali: Człowiek niebezpieczny dla państwa Żadne obce służby specjalne ani armie nie potrafiłyby w ciągu 2 lat doprowadzić do śmierci tylu ważnych dla funkcjonowania Polski osób, ile zginęło w wyniku katastrof w polskim lotnictwie wojskowym. Takich strat w tym zakresie nasz kraj nie poniósł nawet w wyniku klęski w wojnie obronnej we wrześniu 1939. A może to wszystko nie przypadek? Tu kolejny cytat z listu gen. Petelickiego do premiera: Dlaczego minister obrony narodowej nie zdecydował się na leasing nowoczesnego samolotu dla tak ważnej delegacji państwowej, do składu której zatwierdził podsekretarza stanu w MON, szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i dowódców wszystkich rodzajów wojsk. Jak można było umieścić kluczowe dla bezpieczeństwa państwa osoby w jednym samolocie z poprzedniej epoki i wysłać ten samolot w czasie mgły na polowe lotnisko bez wyznaczenia z góry zapasowego wariantu lądowania i scenariusza pozwalającego na przesunięcie terminu uroczystości. T tu inkryminowana wypowiedź ministra cytowana także przez gen. Petelickiego: Reakcja szefa MON na tragiczną katastrofę polegająca na chwaleniu się wzorowymi procedurami w wojsku, którymi może on się podzielić z innymi resortami, wywołała zapytania ze strony moich wojskowych kolegów z USA i Wielkiej Brytanii, którzy nie zrozumieli, o co ministrowi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie sęk w tym, że zginął zgodnie z procedurami... w wojsku nie ma żadnych procedur, pilot nie stosował procedur - a więc katastrofa przebiegła zgodnie z wojskowymi procedurami w Polsce Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkich teorii spiskowych w tym przypadku, poniewaz wszystko wskazuje dość jednoznacznie na wypadek spowodowany brakiem procedur, ale to nie znaczy że jeśli nie było celowego działania żeby doprowadzić do katastrofy to nie ma winnych - właśnie są i to Bogdan Klich powinien jako pierwszy skoczyć z wiaduktu na główkę, przynajmniej honor by uratował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś na swoim blogu nie przypomina pani słów pana Tadeusza Rydzyka o żonie prezydenta. To ja przypomnę. Powiedział o niej “CZAROWNICA”. Chyba celowo wykreśliła pani to z pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie glosowalam na prezydenta Kaczynskiego lecz to byla glowa naszego panstwa i nie mozemy o tym zapomniec.Nie mieszam sie do poltyki lecz tez wiem ,ze nigdy nie dowiemy sie prawdy od rzadu Putina ,Narod rosyjski pokazal swoje uczucia i one sa prawdziwe.Jestem katpliczka i wstyd mi za ksiedza Rydzyka jezeli uzywa slowa czarownica.To nie inkfizycja prosze ksiedza .Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######media.wp.pl/kat,1022943,wid,12423...caid=1a6ec wszystko im sie zaczyna sypać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...