Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczoteczka elektryczna – czy to się opłaca?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 17:40 Powrót do artykułu
"Szczoteczka elektryczna posiada w sobie specjalny akumulator, który wykonuje bardzo dużą liczbę obrotów na minutę" ??!!, Obrotowy akumulator, a gdzie i kiedy takie cudo wynaleziono ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, ciesząc sięę m0im życiem i uwielbiam to robić. Możesz też zrobić to samo, ... odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ CashPay40.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wcześniej zbywałem reklamy szczotek elektrycznych dopóki sam na urodziny nie dostałem od wuja. Teraz to nawet kupiłem z Media Expert szczoteczki Oral-B dla dzieci i skorzystałem jeszcze z konkursu na voucher na 8000zł na wakacje. 1 proste pytanie i się jest w grze :). Tutaj macie link do konkursu: ***s://***mediaexpert.pl/lp,5767-oral-b-voucher-na-wczasy?utm_source=FB-OFF&utm_medium=WALLSTATYK-WERTYKAL&utm_campaign=oral-b-voucher-na-wczasy&utm_term=oral-b-voucher-na-wczasy-lp&utm_content=20.08.2019-oral-b-voucher-na-wczasy-lp&fbclid=IwAR1Mbnzr80jfcBTwGQndjQbT1gK2sYbz4AXQEenDxRXbn3CGaLtcGzo67Ec Oczywiście szczoteczki tylko dla dzieci, ale warto tak czy siak, zadbać o ich zęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem w mediaexpert dla córki bo ma ładne zęby, ale jest leniuchem, nie chcę by byla szczerbata... No i jeszcze konkurs na voucher na 8000zł na wakacje, to sobie urlop zrobię jak wygram, żonę zabiorę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem w mediaexpert dla córki bo ma ładne zęby, ale jest leniuchem, nie chcę by byla szczerbata... No i jeszcze konkurs na voucher na 8000zł na wakacje, to sobie urlop zrobię jak wygram, żonę zabiorę..
 Mówisz o tym konkursie, w którym trzeba odpowiedzieć na pytanie, z którą ulubioną postacią z bajek chciałoby się spędzić wakacje? Moja córa oszalała jak się o nim dowiedziała i wierci mi dziurę w brzuchu o to ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm to może też skorzystam z tego konkursu w media expert i kupie szczotki elektryczne dzieciom. Bo zęby mają jak zwykle nie domyte a już mam dość świecenia oczami u dentysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm to może też skorzystam z tego konkursu w media expert i kupie szczotki elektryczne dzieciom. Bo zęby mają jak zwykle nie domyte a już mam dość świecenia oczami u dentysty.
 Nie ma się nad czym zastanawiać ;) Obecnie jest fajny konkurs, więc to dodatkowa zachęta dla dzieciaków do mycia ząbków ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już kupiłam oral b kids w media expert, odpowiedziałam na pytanie  i wysłałam zgłoszenie do konkursu. bardzo łatwe to było zobaczymy może się uda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info o konkursie! Fajna sprawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze ten konkurs w me ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też brałam udział w tym konkursie. Super sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety widziałam na stronie media expert że już się skończył a szkoda bo to była super sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...