Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
swierza dziurka diem przyda bo rzecznicy di tego sa zatrudniani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 26 lat jestem ładna, zgrabna i cycata. Dam tyłka komu trzeba za tą pracę rzecznika szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa ja już 5 lat na bezrobociu siedzę .... jak dadzą 4 tys. zł miesięcznie na rękę to biorę. Za mniej nawet palcem nie kiwnę. Pojadę do Niemca na budowę i  po miesiącu na czysto 5 tys zł. przywiozę i jeszcze codziennie w robocie się piwa nachlam bo Niemiecki szef nawet się nie gapnie jak przez cały dzień 5-7 piw wydoję. Wiem bo już tam nie raz pracowałem 5 tys zł spokojnie można zaoszczędzić a i piwa w czasie pracy też można popić. Tylko puszki trzeba zakopywać  :lol:  :lol:  :lol:  Praca dobra a i Szef Niemiec spoko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO tam mają szpital ? A ta laska raczej na salową wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dyrektor niemota, co nie umie ust otworzyć, potrzebuje rzecznika, żeby za niego kłapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodzi podstawowe pytanie:po co szpitalowi rzecznik???Dobrze funkcjonujący szpital słynie dzięki poczcie pantoflowej.Tak potrzebny szpitalowi rzecznik jak prezydentowi Stefaniukowi 2/dwóch/zastępców i to z partii oszustów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół miasta zna tę Panią. Poprzeczka po niej to  intelektualny pustak.Wystarczy gimnazjum bo ona miała duże kłopoty z maturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO tam mają szpital ? A ta laska raczej na salową wygląda.
Muszę się zgodzić. Ta pani ma takie chłopskie rysy twarzy. I wygląda na salową lub panią do roznoszenia jedzenia w szpitalu. Rzecznik poza umiejętnościami elokwentnymi musi mieć twarz medialną z całym szacunkiem ale ta Pani ma twarzy medialnej . Ma taką zwykłą przeciętną chłopską twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w przeciwienstwie do innych szpitali nie przynosi strat a wrecz przeciwnie przynosi zyski i to nie male A dyrektor nie potrafi nawet zaplacic swoim pracownikom placy minimalnej obowiazujacej w tym kraju Wstyd panie dyrektorze Dobrze ze sie zwolnilam z tej instytucji robiacej pod publike Bo z wynagrodzenia szpitalnego nie da sie wyzyc...To tylko ladnie na obrazku wyglada wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aftyyuyhrtjhgjuhhmh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...