Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztuka prosto z grilla czyli nowe miejsce w centrum Lublina [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2019 r. o 13:33 Powrót do artykułu
lokal wygląda tandetnie.... totalnie bezguście. Sztuka? proszę nie żartować... oby jedzenie było dobre, sprawdzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra za pół roku nie będzie po tym lokalu śladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny z kosmosu wzięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być? Desant dwóch niby-polaków w hamerykańskich czapeczkach baseballówkach wciskających nam niby-dania kuchni arabskiej, tureckiej, afrykańskiej… pod szyldem niby-restauracji sztuki “art”. Jasny holender! Co wy łykacie?! 24 lata pobytu za granicą i na tyle was stać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny powalają, mam nadzieje ze porcja obfita w tej cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być?  Desant dwóch niby-polaków w hamerykańskich czapeczkach baseballówkach wciskających nam niby-dania kuchni arabskiej, tureckiej, afrykańskiej… pod szyldem niby-restauracji sztuki “art”.  Jasny holender! Co wy łykacie?! 24 lata pobytu za granicą i na tyle was stać?!
 Oj tam...oj tam... pomysł ciekawy tylko ceny trochę nie lubelskie.... ale z czasem może coś się z ceny zejdzie i biznesik rozkręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, serdecznie życzę powodzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepis od Muhhamada na tradycyjne arabskie zeberka wieprzowe ;) smacznego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce ciekawe! Na pewno odwiedzę. Mnie natomiast przerażają błędy "redaktor" p. Katarzyny. Droga Pani, już w tytule przed czyli brakuje przecinka. Dalej też są błędy składniowe, leksykalne i interpunkcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowo polskie komentarze, zazdrosne, złośliwe. Ciekawa jestem co porabiają ci "znawcy" i "eksperci" ? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie pyszne, wystrój miły, wszystko sprawnie - ja polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż jesteśmy ;) Zapraszamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,na tyle nas stać :) Zapraszamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...