Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SzukamMilionera.pl, czyli studentka szuka milionera

Utworzony przez karo#maus, 31 lipca 2010 r. o 23:55 Powrót do artykułu
Duży Wacek napisał:
A czy tobie wejdzie więcej do gardła niż te 9 cm,bo ja nie to ty tez jesteś cięka pita,nie jesteś w stanie odwalić nawet dobrego paszczaka a co dopiero zadowolić faceta.
Duzy wacek zawiaz sobie na supel i nierozpleniaj glupoli na swiat bo bedzie jeszcze gorszy kryzys gospodarczy hehehe A jak bedziesz milionerem (w co watpie bo jezyk chlopaca z budowy) to ci pokaze sex! hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
Coz analnego sexu nie uprawiam wiec nie wiem, ale widac pana ugryzlo moje okreslenie....czyzby wlasciciej skromenego wacka???? hehehe coz kolejny frustrat
Jak byś miała okazje spróbować mojego WACKA,to bądż pewna że przez miesiąc po mnie nie ma siadania,a przez kolejne dwa miechy zaglądała byś sobie w szparkę,co to się porobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
Coz analnego sexu nie uprawiam wiec nie wiem, ale widac pana ugryzlo moje okreslenie....czyzby wlasciciej skromenego wacka???? hehehe coz kolejny frustrat
To ile ty masz lat-14 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Duzy wacek zawiaz sobie na supel i nierozpleniaj glupoli na swiat bo bedzie jeszcze gorszy kryzys gospodarczy hehehe A jak bedziesz milionerem (w co watpie bo jezyk chlopaca z budowy) to ci pokaze sex! hehehe
Z takim BATEM kryzys mi nie straszny dupalku,zapisy na 3-miesiące do przodu,większość to zagranica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
Coz analnego sexu nie uprawiam wiec nie wiem, ale widac pana ugryzlo moje okreslenie....czyzby wlasciciej skromenego wacka???? hehehe coz kolejny frustrat
To ty piczka jesteś dopiero na etapie GALERJANEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Duzy wacek zawiaz sobie na supel i nierozpleniaj glupoli na swiat bo bedzie jeszcze gorszy kryzys gospodarczy hehehe A jak bedziesz milionerem (w co watpie bo jezyk chlopaca z budowy) to ci pokaze sex! hehehe
Obawiam się że się nie dopchasz,pozostanie tylko PALCÓWKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Duzy wacek zawiaz sobie na supel i nierozpleniaj glupoli na swiat bo bedzie jeszcze gorszy kryzys gospodarczy hehehe A jak bedziesz milionerem (w co watpie bo jezyk chlopaca z budowy) to ci pokaze sex! hehehe
Myszko-pamiętaj każdy milioner ma coś z budowlańca,jeden buduje i pomnaża swój kapitał przez całe życie,drugi buduje duże agencje rozrywki a jeszcze inny duże domy uciech.Niech więc język budowlany cię tak nie oburza,bo z drugiej strony jest tak niesamowicie nasączony sexem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie K. napisał:
Kazdy ma taka kobiete, na jaka zasluzyl. Jesli takie jest twoje doswiadczenie, to wspolczuje(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się !!!! :-) Pewnie dodatkowo wogóle nie masz kasy i zazdrościsz tym facetom, którzy mają :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne tu wątki i refleksje się pojawiły Tak naprawdę czytając opisy Panów na SM, tak na chłodno, nie szukając milionera, to biedni, sflustrowani panowie. Zaradni? Być może, skoro finansowo osiągnęli to co osiągnęli i "zaradnie" chcą sobie zapewnić przy boku seksbombę. Ale zaradnie nie zadbali o swoje zycie uczuciowe. Wymagania ogromne, chyba uwierzli w wirtualny, nierealny świat a może bajki dzieciństwa dają znać. Żyją w świecie iluzji, totalnej, mam wrażenie, że dla niektórych to już uzależnienie wchodzenie na ten portal. Szukasz związku, partnera na stałe, prawdziwej więzi emojonalnej? To nie ten portal. To świat dziwnych ludzi, owszem, czasem inteligentnych (nie emocjonalnie), czasem przystojnych ale tak naprawdę nie wiedzących czego chcą. I na nic zachęta do zarejestrowania "szukasz bogatego męża?" Nikt tam raczej nie chce znaleźć żony. To mżonka. Zwyczajny sponsoring pod płaszczykiem różnych słów. Napisac mozna wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damsko-męski cyrk. Jak dobrze jest być wolnym od tego. Ile w Was gniewu, robaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Nie ważne kto mnie będzie walił.Ważne żeby zrobił mi dobrze i żebym nie musiała rano do roboty wstawać.
dokladnie! a wypowiadaja sie pustaki ktorzy maja 1zl w kieszeni !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj takie czasy,że łatwiej kobietę kupić niż znakeźć i tyle w tym temacie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy o Twojej marnej wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
To świadczy o Twojej marnej wartości
Taka wartość jak naszego obecnego rządu z premierem na czele,bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym portalu,znalazłąm meżczyzne...Mam dzieci -nie szukałam nikogo żeby mnie walił czy jak kto woli...Nie szukałam w zasadzie...Sam się znalazł...Obecnie mieszkamy razem,pół Polski przejechałam zostawiłam własne życie za soba bo chciałam...Nie po to by nie wstawać do pracy...Bzdury przeczytałam w tych komentarzach...Niektorzy maja racje...Ale jedno wiem ktos kto loguje sie na takim czy innym portalu ponosi własne ryzyko-zapewne wie czego chce i czego oczekuje...Więc po cholerę obrażać kogokolwiek lub wybraniać z bezzasadnych oszczerstw... I dodam ,że zawsze znajdzie sie ktos lub cos co nie pasuje,czego mozna sie doczepić ...Ale to sa nasze wybory ...To ja czy inna osoba odpowiadam za siebie...w moim przypadku za moje dzieci... Jesli kobieta daje facet wezmie, jesli facet nie bedzie chcial kobieta poszuka innej formy nierobstwa...Nazywajcie sobie wszystko wlasnymi slowami...Lecz podkreslam ,że nikt nikogo ŻADNYM portalem do niczego nie zmusi-a studentki jesli chca sie puszczac to beda za pieniadze czy tez od tak poprostu... Życze nadal miłych dewagacji na bezsensowny temat ktory był na ustach od dawna...Jedynie miejsce i forma sie zmienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Z takim BATEM kryzys mi nie straszny dupalku,zapisy na 3-miesiące do przodu,większość to zagranica.
Musze,nie odpuszcze dopisania czegos od siebie... Dopisalam cos od siebie... I widze ,ze jak na wiekszosci takich pisanek spolecznych mozna dopatrzec sie męsko damskiego boksu myślowego... A co kogos drapie czyjas erotyka,seks czy pieniadze... Ludzie Od zarania pieniadze dawaly wiecej przyjemnosci satysfakcji,a nawet erotycznych doznan z kobieta ktora za 100 czy 1000 powie ,ze facet jest boski,cudowny czy najprzystojniejszy na świecie... W tym przypadku tgo panowie maja tam na tamtym portalu przewage...moga sobie wybierac jak w rzezni ,miecho na jutrzejszy obiad... I te dziewuchy tego chca,bo jak mozna tlumaczyc to jedynie checia zarobienia czy dostatniego zycia jesli dziewczyny tam maja nagie lub pol nagie fotki,a facet ktory pozna taka kobitke jak ma ja traktowac jak ksiezniczke jesli pol polski i 1/10 europy widziala ja nago ...he he he Bez sensu ... kogo obchodzi ile Ci meżczyzni wydaja miesiecznie na dziewczyny w internecie ,czy w nocnym klubie...i kogo obchodza laski ktore same wystawiaja sie jak zwierzyna na odstrzał...Tego zwyczajnie trzeba chciec... A Oni tam chca ...więc ja im jedynie życze dobrej zabawy i wracam do własnej codzienności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat napisał:
dzisiaj takie czasy,że łatwiej kobietę kupić niż znakeźć i tyle w tym temacie.... [/quote] [quote name='kat' timestamp='1359833202' post='729154'] dzisiaj takie czasy,że łatwiej kobietę kupić niż znakeźć i tyle w tym temacie....
Nie ...Nie zgodze sie z tym... Łatwiej ...? Jak łatwiej...? Czyli kupiłeś już jakąś...? To ja składam gartulacje twojej wybrance... Bo w taki sposób twoja klasyfikacja objeła wiekszosc kobiet a sa - i mozna znalesc wyjatki...Nie kazda leci na swiecidelka...chyba,ze mezczyzna własnie takiej szuka... ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukajcie,a znajdziecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierozumiem jak można szukać kobiety która będzie lecieć na kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...