Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak powinni się zachowywać wszyscy kierowcy [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 14:09 Powrót do artykułu
Chciałabym bardzo, żeby w Lublinie też się tak dało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można? Można, tylko trzeba myśleć i chcieć.Brawo kierowcy w Radomiu. Postawa godna naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że taki jeden zapier.dala na bombach bo mu sie śpieszy to nie znaczy że zara wszyscy mają znika albo się teleportować. Nawet karetkie pogotowia zgonił na trawnik - to juz chyba pzegęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak rozwale se opone na butelce którą jakiś łoś wyżucił w trawe to kto mi za to zapłaci? Pan komendant straży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narazie to masz rozwalony mózg o ile go masz,a oponę możesz sobie ubezpieczyć od butelki na poboczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw taki ŁOŚ sam wrzuca butelki na trawe ,a później płacze,żeby mu komendant straży koła kleił .Troche pomyślunku łosiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego to i "chytra baba z Radomia" może się nie postydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Państwo kierowcy!!!! Gdyby każdy tak reagował służby ratunkowe szybciej by docierały do potrzebujących. Polacy uczcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale ta jezdnia ma pobocze z prawej strony i nie ma dwudziestocentymetrowych krawężników po lewej stronie z dziurami i dołkami zaraz za nimi na trawniku, więc rozjechanie się na dwie strony to żaden problem. W ścisłej zabudowie miejskiej, gdy są już trzy pasy (i więcej), oraz wysokie krawężniki po obu stronach (np. dojazd do skrzyżowania Sikorskiego z Al. Warszawską), tak pięknie nigdy nie będzie. Jakiś czas temu zrobiłem miejsce na przejazd karetce wjeżdżając lewymi kołami auta na trawnik poza wysoki krawężnik i zawiesiłem się na nim uszkadzając przedni wahacz, bo w trawniku zaraz za krawężnikiem były niewidoczne dziury i koło zapadło się całkowicie, a samochód oparł się na wahaczu. Karetka i tak kluczyła pomiędzy autami ponieważ jedni kierowcy ze środkowego pasa zjeżdżali w prawo, a drudzy w lewo. Jak się potem okazało kierowca karetki wybrał przejazd bliżej prawego pasa i mój zjazd był całkowicie zbędny (powinienem podjechać tylko pod krawężnik i zatrzymać się i to by wystarczyło).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...