Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie przewiduję sukcesu. (Odczucie bardzo subiektywne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś ohydztwo. Poziom artystyczny wnętrza równy poziomowi tych kretyńskich palików w wąwozie na LSM. Zamiast zrobić coś fajnego, nowoczesnego, to otrzymujemy jakieś nie wiem co. Bez ładu i składu. Koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby księgarnie stacjonarne w ogóle mogłyby konkurować z internetowymi (niższe ceny, nieograniczony wybór tytułów) to powinno być w nich po kilka tysięcy tytułów, posegregowanych na regałach w tematyczne działy. A ja tu widzę meble retro w których umieszczono trochę książek żeby głupio nie wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedzę i wydam opinię. Wybieramy się tam z dwójką maluchów (jedno w chuście), więc będę oceniać także pod kątem przyjazności dla rodzica z dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście krzyż... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mało książek jak na księgarnię. Niby lubię stare meble, ale jakoś tu coś nie gra. Może na żywo będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierownik księgarni nie powinien jakoś ładniej wyglądać?Zwłaszcza w takim wnętrzu. Marynarka, krawat, czysta koszula, ładne uczesanie, uśmiech. A tu siedzi taki smutny Pan z poczuciem beznadziei i końca tego co się jeszcze nie zaczeło. Jak ja mam przyjśc z dziećmi kiedy przy ladzie straszy kierownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik wygląda mi na prozaika a nie poetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A krzyż co tam robi? To ja dziękuję,pójdę gdzieś indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada jak dom dziwiecdziesiecioletniej babci z demencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styl retro, czy shabby chic jest bardzo modny. Ale musi być lekki, jasny, żeby przyciągnąć. To są meble wyciągnięte z piwnicy KULu, z pierwszego roku działalności (I ten krzyż, na litość bogini, co to jest...) Straszne, smutne wnętrze, ponure, z pięcioma książkami na krzyż. Do Między Słowami się nie umywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho. Widzę po komentarzach, ze się wszyscy lokalni księgarze zlecieli. A ja trzymam kciuki. I mam nadzieje, ze będzie nowa jakość w Lublinie. A nie tylko półeczki z książkami jak w Empiku. Więcej uśmiechu Państwu życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba...może jeszcze nie do końca wyklarował sie styl...ale myślę że wiem w którą stronę idzie właściciel ;-) Napewno odwiedzę i wtedy będę mogła oceniać :-) iii herbatkę chętnie wypiję,,,;-) życzę powodzenia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie taki wystrój nie trafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...