Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wygląda nowe prawo jazdy

Utworzony przez upier, 10 stycznia 2013 r. o 16:28
GDZIE JEST POLSKA FLAGA? GDZIE JEST GODŁO? CZY MOI DZIADKOWIE WALCZYLI O BARWY UNII EUROPEJSKIEJ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPIER, WYDAJE MI SIĘ ŻE GODŁO JEST NA HOLOGRAMIE KTÓRY ZNAJDUJE SIE NA RAMIENIU MĘŻCZYZNY ZE ZDJĘCIA ... ZA MAŁO WIDOCZNE .... TEŻ MI BRAK FLAGI PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co w ogóle wymyślne i kosztowne zabezpieczenia prawa jazdy, skoro podczas kontroli drogowej i tak policjanci sprawdzają w systemie np. ilość punktów. Mając dane kierowcy napisane na kartce papieru ołówkiem mogą sprawdzić czy kierowca posiada uprawnienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które to już z kolei ????? Co za POje***y kraj !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak godła, zupełnie jak na koszulkach polskiej reprezentacji... http://komdax.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo jazdy jest, tylko morda cweeela na zdjęciu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nigdzie nie jest napisane co ze starymi kartami, czeka nas obowiązkowa wymiana starych??? i kto za to zapłaci ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upier napisał:
GDZIE JEST POLSKA FLAGA? GDZIE JEST GODŁO? CZY MOI DZIADKOWIE WALCZYLI O BARWY UNII EUROPEJSKIEJ?!
Było do wyboru, albo z sierpem i młotem,albo ta niebieska z gwiazdkami, innej opcji nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upier napisał:
GDZIE JEST POLSKA FLAGA? GDZIE JEST GODŁO? CZY MOI DZIADKOWIE WALCZYLI O BARWY UNII EUROPEJSKIEJ?!
Zatracamy swoją tożsamość,celowe działania żydokomuny w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się bałam strasznie tych nowych testów itd. tym bardziej, że mam 22 stycznia egzamin, ale tutaj znalazłam bardzo dobre testy: noweprawojazdy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...