Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tanie okulary Kraków

Utworzony przez dar, 6 marca 2019 r. o 09:43
Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...:) Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Primus można tanio kupić bardzo dobre wygodne okulary, ja bardzo tego optyka sobie chwalę. Już dwa razy u nich kupowałam okulary i za każdym razem była to trafiona inwestycja. Sam optyk jest na Mazowieckiej w Falck na drugim piętrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolona jestem bardzo z okularów kupowanych w Oko Desing. Soczewki zrobione na zamówienie, idealnie dobrane pod moją wadę wzroku, krótki czas oczekiwania na realizację, jasne warunki cenowe (badanie w cenie!). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie jest dobry salon optyczny  ***s://optiland.pl/sklepy-firmowe    tam bez problemu pomogą ci dobrać odpowiednie. Mają tyle fajnych okularów. Polecam! Duży wybór i super obsługa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...