Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Pani podkomisarz w salsie

Utworzony przez obiektywny, 17 stycznia 2013 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Ja mam takie jedno proste i zasadnicze pytanie! Jakim Vipem jest ta pani komisarz. Chyba ktoś z redakcji DW pogubił się w tym wszystkim i nie doczytał co znaczy to pojęcie. Żenada. Weźcie jeszcze babcie klozzetową z dworca kolejowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie patrzę na ten skład i zastaniawiam sie co według Dziennika Wschodzniego znaczy okreslenie VIP. Gdyby było na pisane z "VIP-ami" ???! taka forma była by do przyjecia ale tak jak jest trochę nadwerężą reputacje gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...). co to za vipy (...) moze zaangazowalibyscie np dzieci z domu dziecka czy z hospicjum dali im troche rozrywki poczucie ze sa potrzebni a nie takie (...) wypychacie
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie mocno prowokuje do subiektywnej oceny. Szkoda, że Pani komisarz to przeczyta - bo na pewno. Ale kto jest cięższy w tej parze? Partner powinien być zdecydowanie większym osobnikiem, bo taki zestaw pozostawia pewien niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna foka nie marudzić tu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze brakuje aby zaczęły tańczyć na rurze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2013 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam sobie mysle ze pani podkomisarz jest ok! Trzymam kciuki za taniec zycze I miejsca i dystansu do deb***nych i zlosliwych tekstow maluczkich zlosliwcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani komisarz prosze się nie przejmować idiotycznymi komentarzami powyżej. Zapewne pisali je Pani "pseudo koledzy" z Policji, którzy kieruja się swoim deb***izmem w życiu i nie potrafią bądź nie chca zrozoumiec wielu innych ważnych istotnych kwestii, za którymi kryje się taniec z gwiazdami. Zdjęcie piękne. Życze powodzenia i wygranej, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja dołacze sie do obrony pani komisarz. Jest piekna, normalnie wyglądajacą kobietą, a nie wieszakiem. Jestem ciekawa jak wygladają wszyscy ci złosliwcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wasze komentarze te negatywne i żal mi sie was robi, czepiliście sie jednej osoby bo pewnie to gliniarz a ich sie nie lubi, akurat dużo ludzi zna pania komisarz, a po drugie to nie wiem co jest wyznacznikiem tańca duża d.... czy chęć zabawy a w tym przypadku potańczenia, a dodatkowo zarobienia pieniędzy dla dzieci. Czemu nie czepiliście sie pani ze studia urody ja jej nie znam co to za vip lub pan dyrektor szkoły także go nie znam, pani od karate też jej nie znam. Jak ktoś nie ma sie czego czepić to czepi się byle czego. Pozdrawiam wszystkich i życzę pani komisarz dobrej zabawy , a komentarze niech ma -jak piszą w swojej dużej d....., dla pewnej grupy pewnie seksownej d......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że niektórzy z internautów nie zrozumieli jaki było założenie akcji. Ignorantom przypomnę, że celem była zbiórka funduszy na wakacyjny wyjazd podopiecznych z lubelskiego Domu Dziecka. Zatem subiektywne komentarze pod adresem uczestników są całkowicie nie na miejscu i dowodzą tylko impertynencji autorów. A Pani podkomisarz, Drodzy Złośliwcy zasługuje na miano gwiazdy, bo wzięła udział w przedsięwzięciu bezinteresownie,mając na uwadze pomoc drugiemu człowiekowi. Ale zapewne dla Was pojęcie "szczytny cel" jest czymś niezrozumiałym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin, powodzenia życzę i trzymam kciuki Sąsiadka z Rudki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek człowiekowi WILKIEM. Brak mi słów na te obraźliwe komentarze. Panie i panowie którzy czepiliście się wyglądu Pani komisarz, swoją drogą ładnej kobiety, zobaczcie na swoje d.....yy!!!! Wątpię żebyście byli tacy śliczni. Na pewno jesteście wredni! Pani Wiolu życzę powodzenia i głowa do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...