Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taniec z VIP-ami: Wczoraj próba generalna, dzisiaj finał! (zdjęcia)

Utworzony przez zainspirowany mieszkaniec, 25 stycznia 2013 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Lublin - miasto Inspiracji.......ten turniej jest tego najlepszym przykładem - JAKIE MIASTO TAKIE VIP-y !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, jak sie wyadaje polecenie pracownikom-wysylajcie smsy i glosujcie co chwile to efekty widoczne od razu................żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Piotra Świerczewskiego.Fajna zabawa nie samą pracą człowiek żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaa skoro pracownicy dostali nakaz żeby głosowa to efekty od razu widac....żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga śpiewasz na szczytny cel Dziękuje w imieniu podopiecznych "Pogodnego Domu". S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam musiałam o 8.30 egzamin pisac z andrologii. pozdro:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to wszystko ŻENADAAAAAAAAAAAAAAAA. Vipy? gdzie? u nas w lublinie? Żart chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wet napisał:
A ja tam musiałam o 8.30 egzamin pisac z andrologii. pozdro:P
Andrologia? Nauka o mężczyznach ? :DD O matko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...