Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin – Rosa Radom 101:97. Gwiazdy poległy po dogrywce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 21:54 Powrót do artykułu
świetnie rozpoczęli wczorajsze zawody CZYTAJ CO PISZESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiker ogłosił że było 3100. Kto się myli? Widowisko znakomite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra polega, na oddaniu piłk Washingtonowi lub Lewisowi i niech się dzieje co chce. Gdzie trener, gdzie zagrywki? Tylko indywidualne akcje. Na długo to nie starczy. Wykonawców do akcji bliżej kosza brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak analizować to slabo bylo też ze zbiorkami w ataku, jednak brawo za ambicje, brawo za walkę, brawo za zwycięstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo aktualna ligowa tabela :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gra polega, na oddaniu piłk Washingtonowi lub Lewisowi i niech się dzieje co chce. Gdzie trener, gdzie zagrywki? Tylko indywidualne akcje. Na długo to nie starczy. Wykonawców do akcji bliżej kosza brak.
 Zapomniałeś o Dutkiewiczu i Reynoldsie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem wczoraj pierwszy raz na meczu, byłem bardzo sceptycznie nastawiony. na miejscu bardzo pozytywnie za***yłem się organizacją, atmosferą spotkania, a także frekwencją (ponad 3 tys ludzi). z pewnością nie byłem ostatni raz na meczu startu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu krytykowi polecam bilans asyst Startu i Rosy - 19:18. Zatem nie ma co pisać o indywidualnej grze, bo było jednak inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co Wy chrzanicie i narzekacie?! To nie NBA i Miami Heat! Chłopaki wygrywają wszystko co można, nieoczekiwanie, a Wy się czepiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu rodowity lublinianin i radomianin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...