Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin – Spójnia Stargard 78:93. Żegnajcie play-offy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2019 r. o 20:41 Powrót do artykułu
grali jak drewniane chomiki i polegli............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Dedek, Pelczar, Lembrych pora ustąpić miejsca innym, ale czy ktoś jest w stanie ruszyć tych dwóch ostatnich? Nie mam wątpliwości, że nie. Kolejne miliony w piach, koszykówka młodzieżowa nie istnieje. A władze miejskie tylko się temu przyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażki Kinga na wyjeździe bo wszystkie trzy mecze gra poza domem są jeszcze realne. Gra z zespołami które mają motywację żeby wygrać i nie odpuszczą ale co zagra Start ? Dzisiaj nie grał dobrze ale wygrywał mecze kiedy grał jeszcze gorzej. Rywal natomiast zagrał bardzo dobrze, z taką grą jak dzisiaj, rozwaliłby nie jeden zespół z TOP-5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo, dziadoostwo i jeszczeraz dziadostwo. Oni nie zasługują na play off. To nie jest drużyna to jest 2-3 Amerykanów 1-2 polaków a reszta poziom 1 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany Panie prezydeńcie Lublina, trzeba rozliczyć to towarzystwo wzajemniej adoracji. Pięć lat gry o nic, miliony wydane bez efektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie pewne utrzymanie nie narzekajcie my jedna noga bylismy w 1liga A cały czas wspierani przez pełną halę kibiców zobaczycie co to znaczy jak starocie ekstraklasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaleźli sobie dobry termos...nie wiele pracy , wiecznie wzruszanie ramionami - to sport....tak można żyć - i po cholerę szarpać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jest już najwyższy czas na to, by zmienić priorytet, jeśli chodzi o finansowanie koszykówki. Należałoby skierować większą pulę środków na ekipę Pszczółek. Z tego co mówił niedawno prezes AZS UMCS w wywiadzie radiowym, na realną walkę o pierwszą czwórkę potrzebna byłaby dodatkowo kwota ok. 500 tys. złotych. Pszczółki w ciągu ostatnich 5 lat odniosły przynajmniej jakiś sukces (zdobycie Pucharu Polski w 2016 r.), czego nie można powiedzieć akurat o Starcie. Wolę oglądać w Lublinie gwiazdy WNBA niż przeciętnych koszykarzy z USA - na dodatek Pszczółki mogłyby wreszcie zagrać w europejskich pucharach, co byłoby większą lub mniejszą, ale jednak promocją naszego miasta w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Junior. Po co się szarpać, skoro zdaniem większości komentujących, kibiców i tak to zwycięstwo nic by nie dawało ? Rywal chciał grać i wiedział, o co chce grać.Bez oglądania się na wyniki z innych parkietów. Jego trud i wysiłek nie poszedł na marne. A tobie łatwo byłoby grać przeciwko dobrze zmotywowanemu rywalowi, ze świadomością, że twój trud i wysiłek może pójść na marne ? Dziwne wyniki w EBL głównych rywali do ósemki takim motywującym czynnikiem nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość. "Drewniane chomiki" spowodowały 16 strat rywala, przy tylko 7 swoich oraz zaliczyły 11 przechwytów. Szczerze, to Start wcale nie grał tak słabo, co Spójnia bardzo dobrze. Spójnia miała 14 trójek na 26 oddanych, przy takiej dyspozycji przez cały mecz musieliby grać wysoko i pressingiem, w niektórych momentach to robili, wtedy rywal gubił piłkę, były przechwyty i kontry. Trzeba było wypruć flaki i grać takim sposobem 3/4 meczu tylko mało kto to tak potrafi. Zwłaszcza gdy większość jeszcze przed meczem twierdzi, że wypruwanie flaków nic nie da, bo sprawa play-off jest przesądzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wytrzymali presji, przegrali w głowach. Porażki z początku sezonu zaważyły. A tak przyszło grać ze świadomością, że teraz trzeba każdy mecz wygrywać, to nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEN O (koszykarskiej) DOLINIE A.D.2019 - Znoooowu w życiuuu mi nam nie wyjszłooooooo.... (śpiewają kibice Startu) - Sam wiem, że już kasa jest, by zacznać wszystko znów... (to śpiewa p. Pelczar z uśmiechem na twarzy) AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie lubiliście tego zespołu, to do większości komentujących.Czy wygrali, czy przegrali.Stawiacie czerwone łapki wszystkim tym którzy nie podzielają waszego negatywnego nastawienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ! Jak wynika z treści komentarza ze Stargardu ,szacunek za ten komentarz. Wiem, że u was pełna hala i doping a dopiero meczem ze Startem zapewniliście sobie utrzymanie, dzięki wzmocnieniom w ostatniej chwili. Masz rację z tym narzekaniem, bo to są tacy kibice, którzy tylko czekają na potknięcie.Gdybyś czytał lubelskie fora Dziennika czy Kuriera to tutaj najwięcej komentarzy jest po porażce.Dlatego napisałem : "nie lubicie tego zespołu". Oni nawet nie zauważyli, że zespół ze Stargardu rozegrał bardzo dobry mecz, nasi żeby powstrzymać waszą strzelecką dyspozycję w rzutach za trzy, musieli grać pressingiem, wyjść wyżej i wtedy przynosiło to efekty, ale tak się nie da grać przez cały mecz. Moment poluzowania defensywy, przejście do strefy a tutaj znowu trójeczki jak na zawołanie. To jest deprymujące, zwłaszcza kiedy włożyło się tyle wysiłku w dogonieniu wyniku, czy w wyjście na minimalne prowadzenie. Kto zna się na koszykówce i sam kiedyś w nią grał, wie o czym pisze. Jedyny zarzut jaki mam do Startu, to przespanie, także właśnie w obronie 1 kwarty, zwłaszcza, że rzut nie siedział. Pierwsza kwarta zarówno Start i Spójnia - zero strat, zero przechwytów. W meczu u wysoką stawkę, mocne wejście w mecz jest nieodzowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za co mają lubić tą drużynę?? prezes, jaki jest każdy widzi, jak grają, też wszyscy widzą a na dodatek jedynym zawodnikiem lubelskim jest Gospodarek . No to za co ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno do gościa ze Stargardu. Szkoda, że nie wygraliście z Dąbrową na wyjeździe, nie zagrał wtedy u was Giga, nie bylibyście z nami teraz na musiku. A Dąbrowa chyba by już odpuściła a tak jeszcze Anwil podał jej pomocną dłoń. Nie lubię Anwilu za takie nierówne zaangażowanie w tamtym i w tym sezonie.Obserwując wasze niektóre mecze zauważyłem, że często traciliście przewagę w ostatnich kwartach, teraz było inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze TBV będzie w play OFF , bo jestem pewien, że KING przegra dwa mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak będzie a i tak fajny sezon i świetne mecze w globusie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
King przegrał w Koszalinie. Przegra jeszcze w Sopocie i Toruniu. Start musi wygrać i Anwilem u siebie oraz na wyjeździe z Radomiem. Czy to jest realne panie Dutkiewicz. Zostawcie tabele po za głową i zagrajcie najlepiej jak potrafice. A wiem, że potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Start gra tak chimerycznie, dotyczy to nawet nie różnych meczy ale tego samego meczu ?Ten zespół ma potencjał który nie jest niestety do końca wykorzystany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...