Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Diabeł" w tytule, Pani Wiceburmistrz nie ocenzuruje? Jako Wiceburmistrz Pani Pomykalska jest odpowiedzialna za CKiP. Dlaczego ukarała Pani droższymi biletami mieszkańców chcących obejrzeć "Kler"? Bo chcą obejrzeć coś co nie podoba się Pani lub/i proboszczowi? Chciałaby Pani mieszkać w mieście którym Burmistrz podnosi ceny biletów na film o Janie Pawle II bo mu się nie podoba? To pokazuje jak równo traktuje pani obywateli i czyje interesy są i będą pod Pani rządami załatwiane. Maska opadła, nie chcę takiego burmistrza, nie ma Pani mojego głosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia jaka ty pusta jestes!!!! Sprawdz jaka pojemnosc ma sala kinowa w Krasniku. Natepnie  pomnoz ja przez ilosc wyswietlonych seansow filmu Kler, a nastepnie ta sume pomnoz przez 5zl. Ile ci wyszlo? Ponad 20tys zl? calkiem spora kasa np na dzialalnosc kolek zainteresown w krasnickim CKIP. I tak sie robi biznes!!!! Brawa dla tego  ktory zadecydowal o tym! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chris jesteś fałszywy tak jak twoja mocodawczyni, jak chodziło o kasę to dlaczego został podniesiony wiek z 15 do 18 lat i to tylko w Kraśniku? Mieszkańcy nie są idiotami i na fałszywych nie zagłosują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...