Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telefon u ojca Rydzyka droższy niż w sklepie

Utworzony przez Pikuś, 17 lipca 2009 r. o 11:45
330zł??? "A gdzieś ty się nie mył?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bobrze, bardzo dobrze ! Dlaczego Karkosik i Rydzyk mają nie zarobić ? Na głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za troska o zwykłych obywateli przemawia przez tą zacna gazetę. Szkoda tylko ,że ta troska nie pojawia się w innych przypadkach robienia ludzi w jajo. Ojciec Rydzyk jest solą w oku pewnych słusznych kręgów. Nie jestem jego zwolennikiem , ale ciągłe pouczanie narodu i wskazywanie Ojca Rdzyka jako ogniska złe -- przektacza granice rozsądku. A przecież w demokracji podstawą jest prualizm poglądów i wzajemny szacunek. Oczywiście słuszne kręgo wiedzą co najlepsze , najsłuszniejsze i europejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOCNO KŁAMLIWY ARTYKUŁ, JAK W GW LUB W TVN !!!MAM JUŻ KOMÓRKĘ, KUPIŁEM KARTĘ NA UL. 3-go MAJA 22, CZYNNE PON.-PIĄTEK 9.00-17. za 20,0 zł I ODBIERAM PRZEZ 12 M-CY, DOŁADOWUJĘ JAK MI TRZEBA !!!!! NIKT NIE MA TAKIEJ OFERTY- BEZ ŻADNYCH PROMOCJI, ZA 1 ZŁ, BEZ ABONAMENTU !!!!SUPER !!!! TEL. DO NICH TO: (O81)534 99 66- POLECAM !!!!! TĘ DROGĄ KOMÓRKĘ KUPIĘ BABCI- WARTA !!!!!!KOCHAM JĄ !!! I PIENIĘDZY MI NIE SZKODA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie ma małych moherowych przycisków sad.gif, zobaczcie ponadto że ten telefon ma trzy przyciski (memory - M1, M2 i M3) - oczywiście będą one służyły do zapamiętania trzech najważniejszych Moherowych kontaktów - ojca Grzyba, najlepszej Moherowej przyjaciółki i bezpośredni telefon do Radyjka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacher-moher?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MŁODY~ napisał:
MOCNO KŁAMLIWY ARTYKUŁ, JAK W GW LUB W TVN !!!MAM JUŻ KOMÓRKĘ, KUPIŁEM KARTĘ NA UL. 3-go MAJA 22, CZYNNE PON.-PIĄTEK 9.00-17. za 20,0 zł I ODBIERAM PRZEZ 12 M-CY, DOŁADOWUJĘ JAK MI TRZEBA !!!!! NIKT NIE MA TAKIEJ OFERTY- BEZ ŻADNYCH PROMOCJI, ZA 1 ZŁ, BEZ ABONAMENTU !!!!SUPER !!!! TEL. DO NICH TO: (O81)534 99 66- POLECAM !!!!! TĘ DROGĄ KOMÓRKĘ KUPIĘ BABCI- WARTA !!!!!!KOCHAM JĄ !!! I PIENIĘDZY MI NIE SZKODA !!!!
Kup babci komure bo jak nie to rentę,emeryturkę lub cały majątek odda Rydzykowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tego h... niema haka i kary.Rżnie wszystko i wszystkich i nikt z tym nic nie robi.Ludzie weźcie komuś zapłaćcie to może dziada odstrzeli i będzie spokuj,a nasze dziadki odżyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykulu nie wzial pod uwage kosztow polaczen miedzy ziemia a niebem. Wcale nie dziwie sie, ze jest to drogi operator. Do Pana Boga za 330 zl. to i tak niemalze za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maximus nie strzelaj bo będzie jeszcze jeden święty i w dodatku męczennik.Święty Ojciec Tadeusz. A tak na poważnie to kto chce niech słucha tego pana z Torunia.Jest demokracja.Każdy ma swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snajper napisał:
Maximus nie strzelaj bo będzie jeszcze jeden święty i w dodatku męczennik.Święty Ojciec Tadeusz. A tak na poważnie to kto chce niech słucha tego pana z Torunia.Jest demokracja.Każdy ma swój rozum.
z tego co się dzieje wynika, że jednak nie każdy ma rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie i mam nadzieje że ktoś mi pomoże... Potrzebuje archiwalne wydanie Dziennika, jak moge je zdonyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorka dlatego taka droga bo-POSWIECONA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAXIMUS napisał:
Czy na tego h... niema haka i kary.Rżnie wszystko i wszystkich i nikt z tym nic nie robi.Ludzie weźcie komuś zapłaćcie to może dziada odstrzeli i będzie spokuj,a nasze dziadki odżyją.
MAXIMUS!!!!! Kto cię zrobił!!!! TO zgłoś się do bakulitu!!!!!!! Przerobią na mączkę dla zwierząt!!!! Tylko wściekłe krowy z tego wyjdą!! A po za tym to szczekaj dalej,!!!!! Hau Hau!! Tylko uważaj na hycle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzykofon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie troszkę a zobaczycie pewnie niedługo ja żydofonia rozwinie się jako konkurencja Rydzyka powstaje w Toruniu przy boku RM to dopiero będzie koszerna konkurencja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda że nie ma małych moherowych przycisków sad.gif, zobaczcie ponadto że ten telefon ma trzy przyciski (memory - M1, M2 i M3) - oczywiście będą one służyły do zapamiętania trzech najważniejszych Moherowych kontaktów - ojca Grzyba, najlepszej Moherowej przyjaciółki i bezpośredni telefon do Radyjka
hehehe dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...