Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telepraca, czyli jak zarabiać w domu

Utworzony przez julio, 18 stycznia 2011 r. o 21:05
jeszcze 200 lat i u nas bedzie mozna tak pracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak pracuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz też tak pracuję. większość czasu spędzam przed komputerem i na telefonie. prowadzę kilka sklepów internetowych, a do tego przecież przede wszystkim potrzebuję telefonu i komputera. swojego czasu pracowałem też w telesprzedaży w eniro polska i takie obycie na słuchawkach teraz bardzo mi się przydaje. swoją drogą to nie ma znowu takiej dużej różnicy między call center a telepracą. bo i w jednym i drugim trzeba dzwonić i kontaktować się z klientami przez telefon i to wcale nie jest pieśń przyszłość tylko teraźniejszość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym bardzo chciała tak pracować, tylko nie wiem gdzie szukać takich ofert pracy, i to uczciwych bo często mozna trafić na oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możecie powiedzieć gdzie tak pracujecie? ( ile wynoszą zarobki +/-) już od ponad roku szukam pracy i dosłownie widziałem 3 oferty takiej pracy w tym jedna na 100% prawdziwa (bo z netii) a nie kolejny fake - oszustwo jakich pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
A możecie powiedzieć gdzie tak pracujecie? ( ile wynoszą zarobki +/-) już od ponad roku szukam pracy i dosłownie widziałem 3 oferty takiej pracy w tym jedna na 100% prawdziwa (bo z netii) a nie kolejny fake - oszustwo jakich pełno.
"Bin" mówi o Eniro chyba. byłem na okresie próbnym u nich w warszawie. zależy jako kto pracuje, ale z reguły zarobki uzależnione są od efektów. im więcej umów, tym wyższą masz pensje. zrezygnowałem, znaczy to mi podziękowali, bo po prostu miałem słabe wyniki. w ogóle w relacji z klientem się nie odnajdywałem. ale jak ktoś ma gadane i potrafi podchodzić do klienta we właściwy sposób to powinien sobie poradzić. znam kilka osób, które zgarniają jako telesprzedawcy miesięcznie w granicach 3 tysięcy, ale znam też takich, którzy dużo powyżej tego mają. więc nie ma stałej tendencji w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie, jestem magistrantką SGH i prowadzę badanie dotyczące elastycznego czasu pracy (w szczególności telepracy) oraz jego wpływu na aktywność zawodową. Interesują mnie opinie Internautów i z tego względu będę BARDZO wdzięczna za poświęcenie ok. 5 minut w wolnej chwili (ankieta jest dynamiczna, tzn. odpowiada się tylko na wybrane pytania, więc może się okazać, że będą to tylko 3 minutki!). Każda opina jest dla mnie na wagę złota!! Na końcu ankiety można podać maila - zainteresowanym wyślę w czerwcu zbiorcze wyniki i wnioski z badania. A oto link do ankiety: moje-ankiety.pl/respond-7064/sec-1geDFFgV.html Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Mam ogromną prośbę o wypełnienie ankiety przeznaczonej do celów naukowych. Badanie dotyczy wykonywania obowiązków zawodowych. http://www.ankietka.pl/ankieta/84378/ponizsza-ankieta-stanowi-badanie-na-temat-wykonywania-obowiazkow-zawodowych.html Ankieta jest anonimowa i zajmie kilka minut z góry bardzo dziękuje za pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteście zainteresowani prawnymi uwarunkowaniami telepracy polecam portal http://www.bogactworozwiazan.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...