Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teratyn > Pobił sarnę i bezprawnie zabrał mięso

Utworzony przez punio, 7 kwietnia 2008 r. o 18:17
Nie wiedziałem, że po naszych lasach biegają 50 kilogramowe sarny, ciekawe, dotego jeszcze tytuł artykułu powol. ktoś kto to pisał miał chyba ciężki dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu, dorodny okaz, moze to byl odyniec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było by znacznie lepiej jak by się policja wzięła za robienie czegoś konkretnego a nie jeździła i szukała jakiejś sarny która została już pewnie zjedzona a do was zieloni i inne obrońcy przyrody ciekawe jak by was potrącił samochód i leżeli byście jakieś 1 może 2 dni w rowie i czekali byście aż was jakieś psy rozszrpią bo nawet weterynarz nie ma prawa jej leczyć bo to zwierze należy do państwa więc się najpierw w łeb walnijcie i zacznijcie myśleć logicznie a nie doprowadzacie do meczenia się zwierząt (a najlepiej będzie jak gościa złapiecie fajnie będzie jak to będzie ten a nie jakiś inny które jeździ audi i postawicie go przed komisją śledczą a telewizja będzie to wyświetlać na wszystkich kanałach bo nasze państwo jest tak bogate i może sobie na to przecież pozwolić)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poluje juz bardzo dlugo ale 50 kilogramowej sarny w zyciu nie widzialem. A co do kierowcy to mysle ze dobrze zrobil, mysliwy co najwyzej by ja tez zabral do domu, zwierze zmasakrowane nie pojdzie do punktu skupu wiec albo mysiwy sam je w domu zje, jezeli nie to zakopalby ja lub jak to sie czesto robi zaciagnal w las i przykryl galeziami. Jezeli tusza polezalaby na rowie w ciagu kilku godzin zjedzona by zostala przez lisy lub kruki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...