Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
nie sugerujcie się tymi odpowiedziami, bo ktoś sobie widać z was jaja robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, niemożliwe żeby to były poprawne odpowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi są hujowe, poje***e i możecie se je w d*** wsadzić bo są złę i nie pasują. Dziekuje dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by mugł ktoś sprawdzić odpowiedź na pyt 6 bo nie chce mi sie w nie wierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zad.3 powinno być II i IV - roślina- mysz (roślinożerna)- pchła- chrząszcz <-- według mnie Zad. 6 powinno być według mnie wszyscy brązowe oczy - mama (Homozygota dominująca) czyli AA i tata aa co daje 4x Aa, więc wszyscy brązowe według mnie oczywiście pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w 7 na pewno nie jest odwrotnie? czyli 7,1- B, 7.2-D???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się wydaje, że są błędne. A tak w ogóle to macie racje. Testy były trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci bazowe oczy, a nie niebieskie, jak to juz zostało wspomniane a włańcuchu pokarmowym II i IV , a nie III i IV -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te odpowiedzi nie są błędne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawcie te błędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi są błędne. Pozdrawiamy moderatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi są złe według mnie zad 7 powinna być odp c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dajecie odpowiedzi to dawajcie poprawne a nie wprowadzacie w błąd i nerwy psujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Równiez mysle ,ze odpowiedzi sa bledne. Test przyrodniczy to była jakaś porażka ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, te odpowiedzi to chyba z dupy wzieli.. Przeciez ten chrzaszcz na 100% był IV, a przecież on myszy nie jadł.. -,- To samo oczy.. Przecież matka była homozygotą! czyli miała dwa AA(brązowe oczki), a ojciec nawet gdyby był poł taki pół taki to te dzieciaki nie mogłyby mieć dwóch aa.. Także, myślę, zxe tutaj sa dwa błędy w odp.. Reszty nawet nie patrzę.. Przyroda bardzo trudna, za to matma rewelacja ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mogłby się zastanowić nad zadaniem z podobieństwem trójkątów? Według mnie nie będą podobne, bo ODPOWIEDNIE kąty i boki nie są takie same. Powtarzam ODPOWIEDNIE boki i kąty, a nie któreś z tych w trójkątach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e w 7 wychodzi 70zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Niech minister oświaty się puknie w czło!! duża ilość pytań był niezrozumiała. Dużo pytań podchwytliwych, dużo trzeba wiedzieć z doświadczenia, z treści zadań mało wynika. TEsty są trudne, bardzo trudne. Nawet prymusi mają z nimi problemy. Polska oświata leży. Według mnie po co się uczyć tych przedmiotów które w rzycią się nam nie przydadzą, po co??? po co?
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi nie są blędne tylko pomieszane, tak samo jak w historii, zajrzyjcie na inną stronę- tam odpowiedzi są inaczej.. W niektórych rękę bym sobie dała uciąć że jakaś odpowiedź była na dole nie na górze..pomieszane, ale dlaczego ? Jak oni to będą sprawdzać ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, te odpowiedzi nie wiadomo skąd. Z tymi oczami na 100% jest źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...