Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka. Odpowiedzi. Fizyka, chemia, geografia i biologia

Utworzony przez Roman, 25 kwietnia 2012 r. o 10:45
Lucas: Dokładnie ja też cytałam i myślała, że to ja jakieś głupie błędy robiłam jak nienormalna ale polizyłam jeszcze raz i poczytałam resztę odpowiedzi i dochodzę do wniosku, że niekompetentni ludzie rozwiązują te testy a nie mają co do tego nawet odpowiednich kompetencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakiś link z poprawnymi odpowiedziami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 24.1 nie powinna być odpowiedż B w części przyrodniczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radze wam kupic jutro gazetke niz to czytac bo z tego co widze jest troche bledow no stres wyjsc na piwko a jutro gazaetka ja tak zrobie, egzamin byl w miare latwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi na zadania otwarte z matematyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7. 130% * 49=63,7 według mnie tak powinna być oddpowiedź powinniście zrobić objaśnienia zadań. Nie wiem wam jak tak mogło wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu z nożyczkami wcale nie powinno byc prawda to ze praca jest wieksza... taki jest zamysl sily dwustronnej aby zyskiwac na sile ale nie na pracy F1 * r1 = F2 * r2. Praca jest taka sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asdas~ Mi też tak wyszło, ale jak teraz sobie podstawiłam do proporcji, że: 70-100%, a x-30% to mi wyszło, że x=21, a 70-21=49.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdas napisał:
7. 130% * 49=63,7 według mnie tak powinna być oddpowiedź powinniście zrobić objaśnienia zadań. Nie wiem wam jak tak mogło wyjść
nie wiem jak możesz liczyć procenty od ceny już obnizonej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad.7 49-70% x-100% x=70 Tak ma być na 1000000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z ~maturzystka~ .... Ma być 70.....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*wa te testy są za trudne jak dla nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to dopiero będzie na maturze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena płyty kompaktowej po 30% obniżce wynosi 49 zł. cena tej płyty przed obniżką była równa.... podstawiłam sobie cenę 70 zł 70-100% X-30% 70*30/100=21 49+21=70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ w zadaniu z nożyczkami wcale nie powinno byc prawda to ze praca jest wieksza... taki jest zamysl sily dwustronnej aby zyskiwac na sile ale nie na pracy F1 * r1 = F2 * r2. Praca jest taka sama ... masz rację ... też mnie to zastanawiało i doszłam do wniosku takiego jak ty... W tych odp jest pełno błędów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak należało policzyć zadanie z płytą 0.7x=49 /* 10/7 x= 70 Cała filozofia, a zadania z matematyki ogólnie były bardzo proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się z Magdą, według mnie testy były łatwe i tak samo mówi reszta moich znajomych ze szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! nie bierzcie pod uwage tych wynikow kto normalny zaznaczy ze wszytskie dzieci beda mniec niebieksie oczy jesli jedno z rodzicow ma niebieske, niebieskie oczy to cecha recesywna lol! Odpowiedz brzmi 75% dzieci bedzie mnialo oczy brazowe gdyz oczy brazowe sa cecha dominujaca, ale nie zdominuja w 100% oczu niebieskich. takim ludzia juz nic nie pomoze. Nie dodawajcie odpowiedzi i nie wprowadzajcie ludzi w blad jesli ich nie znacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6. B - jak to? Przecież matka jest homozygotą dominującą (AA), z krzyżówki genetycznej wyszło mi 100% brązowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gotowanie niszczy bakterie i inne drobnoustroje - tak Gotowanie usuwa powietrze rozpuszczone w wodzie - nie Przez gotowanie powietrze nie może być usunięte z wody, lol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem pytania trzeciego z matematyki, i dlaczego jest odp b 30 osób . Prosze o sens odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...